רק בשבוע שעבר, ראיינו את איתן מנור שעמד עד אז בראש רשימת "כולנו מכבים רעות" כחלק מסדרת הכתבות שמטרתה להכיר לכם את הסיעות המתמודדות ואת העומדים בראשן. לא ניתן היה לפספס את העירפול בתשובותיו של מנור לשאלותנו לגבי מצע הסיעה ומה יהיו הנושאים שחשוב יהיה להם לקדם בעיר.

השבוע, הודיע מנור במפתיע כי סיעת "כולנו מכבים רעות" החליטה שלא להתמודד בבחירות הקרובות, אלא רק לועד הרובע, וכי הוא עצמו יצטרף לשחר מי און ברשימת "יש עתיד" במודיעין.

ברחבי הרשת נשמעו קולות של תושבים הטוענים כי התפרקותה של הסיעה מעידה על כך שאין צורך בסיעה עצמאית לרובע מכבים רעות וכי בכך ניתנה בעצם החותמת הרשמית לאיחודה של העיר.

מנור: "החלטתי להצטרף לחבורה המובילה של "יש עתיד" בעיר מתוך אמונה שאנו מביאים משהו שונה, משהו טהור ואמיתי לרווחת תושבי העיר בכלל ובתוכם תושבי מכבים-רעות. כוונתי לשמר את ערכי הקהילה במכבים-רעות ,תוך שיתוף פעולה מלא וענייני עם ראש העירייה, תוך שאנו חורטים על דגלנו את סמל השיתוף ודוחקים החוצה את המפריד. אני משוכנע שדרכנו נכונה ולכן נצליח".

שחר מי און: "אני שמח על הצטרפותו של אישיות בכירה כאיתן מנור לסיעתנו. איתן הוביל מהלכים הן במישור המקומי, כתושב שאכפת לו מחינוך ילדינו ועתיד היישוב, ובמישור הארצי כחלק מועד טייסי "אל-על". אני סמוך ובטוח שאיתן יביא את הניסיון הפיקודי שלו לעשייה ממשית משמעותית באזורנו".