שמעונוביץ, בן 34, בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במשפטים, כבר צבר וותק ונסיון בתחום הציבורי והציבורי. בחמש השנים האחרונות שימש כחבר מועצה המחזיק בתיקי התרבות, הנוער, הספורט והצעירים כחלק מסיעתו של ראש העיר חיים ביבס. בעבר כיהן כדובר העירייה, ועבד בכנסת כראש המטה של יו"ר הקואליציה ח"כ יואל חסון וכחלק מהצוות הפוליטי של שרת החוץ לשעבר, ציפי לבני.

בבחירות הקרובות למועצת העיר החליט שמעונוביץ לרוץ עצמאית עם מפלגת צעירים חדשה אותה הקים - מפלגת "הדור הבא".

מפלגת הצעירים החדשה פונה לקהל הבוחרים בגילאי 17-35  ותעסוק בנושאים בהם עסק שמעונוביץ בתקופת כהונתו במועצת העיר. הנושא הבולט ביותר אותו קידם הוא דיור בר השגה, כאשר במסגרת תפקידו כמחזיק תיק הצעירים שווקו למעלה מ-4,000 יחידות דיור מוזלות בעיר והתקיימו כנסי הסברה גדולים וסיוע לזוגות הצעירים בדרך להגשמת חלומם לקניית דירה בעיר.

שמעונוביץ פעל רבות גם בתחומי התרבות והקהילה, לצד החינוך הבלתי פורמאלי ובהם הופעות הקיץ הגדולות ומיתוג פארק ענבה כמתחם הופעות ארצי, הקמת מרכז הצעירים 'יודה', הוזלת מחירי האוכל והשתייה באירועי העירייה, שאטלים לבני הנוער בימי שישי, הקמת מועדוני נוער חדשים וטיפול בתנועות הנוער בעיר ומסגרות הספורט השונות.

המפלגה החדשה לא תהיה מזוהה עם אחת מהמפלגות בכנסת, והיא עתידה לכלול יחד עם שמעונוביץ צעירים מקומיים שגדלו כאן ורוצים לבנות בה את עתידם. הרכב הרשימה עדיין אינו סופי והוא ייקבע בשבועות הקרובים. שמעונוביץ מצהיר כי במקום השני הוא מעוניין להציב אישה ואחריה  נציג סטודנטים ונציג מהקהילה הלהט"בית המקומית.

אלעד שמעונוביץ: "לאחר חמש שנים מלאות בעשייה לטובת הצעירים בעיר, אנחנו רוצים לקפוץ מדרגה ולשים את האג'נדה של צעירי העיר והדור הבא שלה במרכז סדר היום העירוני. נכנסתי למועצת העיר בשביל לקדם את כל מה שלי היה חסר כנער וכצעיר שגדל בעיר מיום הקמתה: דיור בר השגה, חיי תרבות ופנאי, תעסוקה והשכלה אקדמית וביחד עם חבורת צעירים מובילה ואיכותית אנחנו נדאג שהצעירים שגדלו כאן יוכלו לחזור ולבנות את ביתם בעיר, לגדל בה את ילדיהם, למצוא בה תעסוקה וליהנות מחיי תרבות ופנאי עשירים".