באירוע בחירות של הבית היהודי שהתקיים השבוע במודיעין בהשתתפות שרת המשפטים איילת שקד, יו"ר הבית היהודי בעיר עמיעד טאוב ובהנחיית הכתב בני טייטלבאום, התייחסה השרה שקד לשאלות מהקהל ובין השאר לקמפיין ההדתה אשר מקבל ביטוי גם בבחירות במודיעין, לסוגיית עונש המוות למחבלים, סוגיית המסתננים ועוד. באירוע השתתפו גם חברי הרשימה נגה כץ-רפפורט, יעל בן שלמה, חבר מועצת העיר ג'וני קליין, יהודית פיש, חברת מועצת העיר עו"ד מירב בבא נהרי ועוד.

שקד הדגישה כי "מאחורי עמיעד והבית היהודי בעיר עומדים שר החינוך ושרת המשפטים וכן נבחרת של חברי כנסת מצויינים שיפעלו למענם והצלחתם בעיר". עוד התייחסה השרה לציבור הימני-חילוני במודיעין ואמרה כי: "יש הרבה חילונים שמאמינים ומזדהים עם הערכים של הציונות הדתית ומצביעים לבית היהודי. כשאני רצתי בהתחלה בבית היהודי הורמו הרבה גבות אבל הוכחתי שיש צורך ויש קהל. החילונים מצביעים לבית היהודי, גם כי זו מפלגת הימין האמיתית היחידה הפועלת כיום בכנסת".

השרה שקד התייחסה גם ל "קמפיין ההדתה" להגדרתה - "קמפיין ההדתה זה 'פייק קמפיין' אחד גדול", אמרה.  "מדובר בקמפיין פוליטי שממומן מהשמאל הקיצוני והוא מכניס אנשים ללחץ. חברה שלי ביטלה את טקס קבלת ספר תורה בכיתה ב' שמתקיים כבר עשרות שנים. זו הוכחה שהקמפיין הזה מצליח. מדובר בקמפיין שקרי ולא נכון ולא נשתף עימו פעולה. נמשיך לחזק את הזהות היהודית בבתי ספר בעיקר בחינוך הממלכתי. עצוב לי שבבית הספר של הבת שלי לא ציינו את יום ירושלים. לצערי במודיעין יש גם סיעה כזו שמלבה שנאה וחבל".

עמיעד טאוב סיכם את האירוע ואמר: "אני גאה שיש לבית היהודי במודיעין גב חזק בממשלה ושותפות אמיתית. יש לי קשר אישי והדוק עם איילת שקד ועם ראש המפלגה שר החינוך נפתלי בנט ושאר חברי הכנסת של המפלגה כך שהם במרחק שיחת טלפון והודעת וואטסאפ לטפל בנושאים החשובים לנו".

צילום: מרדכי גורדון