מפלגת הצעירים של אור גרינפלד התחילה את דרכה כמיזם סאטירי בבחירות הקודמות למועצת העיר, בשנת 2013, כשהמטרה הייתה לקדם נושאים הקשורים בחיי הצעירים בעיר ולהעלותם לסדר היום. גרינפלד הרגיש אז כי נושא הצעירים פחות מעניין את מקבלי ההחלטות ויצא ב"קמפיין בחירות" סאטירי כ"מתמודד" לראשות העיר. לאחר הבחירות המשיך גרינפלד בפעילות חברתית והקמפיין איתו התחיל הפך לתנועה חברתית של ממש, שהפיקה מסיבות ואירועים לצעירים באופן עצמאי.

גרינפלד, בן 26, רווק, השתחרר במרץ האחרון לאחר 8 שנות שירות בצה"ל, בעל תואר ראשון במנהל עסקים, כיום עובד ככלכלן בתעשייה הביטחונית. הוא גדל והתחנך במודיעין, גם כמוזיקאי, ומעיד על עצמו שהיה ממקימי מועדון ה"ג'ק". ב- 2016 הוביל יחד עם צעירים אחרים את "פורום הצעירים" - שיתוף פעולה של צעירים מהעיר עם מרכז הצעירים בעירייה – ויחד הפיקו פסטיבלים בעיר כגון "חומר מקומי, מודיעין POP UP, פסטיבל בירה בוטיק 5, ומסיבת הפתיחה למשכן החדש של מרכז הצעירים ( "יודה").

לאחרונה הוא מקיים מיזם חדש שנקרא - "תוך_העיר", שמטרתו הפיכת מרכזיים מסחריים בתוך העיר לפאבים לערב אחד, בשיתוף עסקים ואמנים מקומיים. במסגרת הפרוייקט מגיעים הצעירים לשתות בירה, לאכול וליהנות ממוזיקה ליד הבית, בלי צורך לנסוע למקומות הבילוי באיזורי התעשייה. "את הכל  אני והפעילים שלי עושים לבד, מאפס, רק עם הידיים והרצון שלנו" מציין אור, "העסקים מרוויחים מזה המון כשמאות צעירים מגיעים לאירוע כזה".

בחודשים האחרונים הוא מוביל את מחאת "הקו האדום –שמים סוף למצב התחבורה הציבורית בעיר" שמטרתה לפעול לשיפור השירות הניתן על ידי חברת קווים ומשרד התחבורה. 

מפלגת "אנחנו הצעירים" פונה לקהל בוחרים בגילאי 17-35 ותקדם נושאים כמו מקומות בילוי ותרבות צעירה, תחבורה ציבורית שמתאימה לצעירים ולנוער, דיור בר השגה, הורדת מחירי השכירות, קידום יזמים צעירים וחינוך.

גרינפלד: "ב-2013 תקענו יתד בקרקע והתחלנו תהליך ארוך של חמש שנים שמתממש היום. אחרי המון התלבטויות, המון שיקולים, החלטתי להתמודד בראש סיעה עצמאית " אנחנו הצעירים". אני מודע לעובדה שאנחנו אנדרדוג; בחמש שנים האחרונות לא ישבנו במועצת העיר, אנחנו היינו בשטח ויצרנו, היינו בשטח ועשינו. עשינו ויצרנו בשביל עצמנו ובשביל החברים שלנו וזה לא הולך להשתנות – לא בגישה, לא בדיבור, לא בלבוש ולא בדרך. אני מתכוון להביא משהו חדש למערכת הבחירות – אני הולך להביא את עצמי ואני הולך להביא אותנו - אנחנו החיילים, הסטודנטים, הנערים, המשוחררים, האקדמאיים, הנשואים, העובדים, הנוסעים בתחבורה הציבורית, הש"שינים, המכיניסטים, אנחנו הפוליטיקה בטי שירט - "אנחנו הצעירים".