עיריית מודיעין מכבים רעות הצטרפה למיזם Office 365, כך עדכן ראש העיר חיים ביבס, שציין כי מטרת מיזם זה היא להעניק לתלמידים בתי הספר בעיר ולסגלי ההוראה בבתי הספר את היכולת לרכוש מיומנויות למידה והוראה בעידן החדשני של סביבה דיגיטלית, וכן לאפשר לרשות המקומית להעצים את התלמידים, את מנהלי בתי הספר ואת הגורמים הפדגוגיים השונים.

ראש העיר עדכן את חברי המועצה בישיבת ההנהלה שנערכה בשבוע שעבר כי מדובר במיזם של משרד החינוך ומרכז השלטון המקומי בשיתוף עם חברת מיקרוסופט המעניקה לכלל התלמידים הטבת Office 365 להתקנה בבית.

כעת התלמידים יכולים ליהנות מיישומי אופיס מלאים ובהם: Word, Excel, PowerPoint ועוד, לצרכי לימוד ולצרכים אישיים. במסגרת המיזם יוכלו התלמידים ליהנות מפלטפורמה מתקדמת, העוטפת את טכנולוגיות Office 365 של Microsoft ומנגישה אותן למשתמשים באופן שמעצים את חוויית הלמידה וההוראה.

הפלטפורמה, המבוססת על תשתית ושירותי Office 365 חינם לכל מורה ותלמיד בעיר. חבילה זו ניתנת להתקנה על 5 מכשירים ביתיים (מחשבים, טבלטים ומכשירים סלולריים).

מערכת ידידותית, נוחה ומתקדמת ליצירה כוללת אינטגרציה עם מערכות משרד החינוך ומערכת 'סיסמה אחידה' על מנת לספק שירות הזדהות אחיד למערכות של משרד החינוך.

על מנת ליהנות מההטבה על התלמידים להיכנס לקישור הבא:  https://eduil.org ולבצע כניסה למערכת באמצעות הזדהות אחידה של משרד החינוך.

יש להקליד את שם המשתמש והסיסמא אשר סופקו ע"י בית הספר. וללחוץ על הכפתור "לחץ כאן לקבלת הטבת מיקרוסופט אופיס" (כפתור כחול), לאחר מכן יופיע דף הורדה עם הנחיות.

צילום אילוסטרציה: Depositphotos