ביום חמישי שעבר ביקרו 25 בני נוער מהעיר במשרדי חברת גוגל, שבמגדל אלקטרה בתל אביב. הביקור נעשה במסגרת האירועים הרבים והפעילויות השונות שמציעה מחלקת הנוער והצעירים בעמותת סחלבים לבני הנוער במהלך חופשת הקיץ.

בנוסף למתחם ModiinZone, שפועל שלושה לילות בשבוע, ולצד מסיבות, פעילויות, סדנאות ומפגשים של "חכם בלילה" ו"שני נשי", מציעה המחלקה גם פעילויות בבקרים של החופש הגדול,. בין השאר, מפעילה מחלקת הנוער והצעירים את "סיירת ההתנדבות", שיוצאת מדי שבוע עם עשרות בני נוער לפעילות למען הקהילה, בעיר ומחוצה לה. פעילות נוספת הייתה הסיור המודרך במשרדי "גוגל", אליו הצטרפו 25 בני נוער, מכיתות ט'-י"א, שנבחרו בהגרלה, שאליה נרשמו עשרות נערים ונערות.

בתחילת הסיור נפגשו המשתתפים עם מספר עובדים מחברת "גוגל" ומחברת "ווייז", שכידוע נרכשה על ידי גוגל בשנת 2013 בכמעט מיליארד דולר. אלה הציגו למבקרים רקע על החברה ועל פעילותה בארץ ובעולם. ההרצאה סייעה לבני הנוער להבין את התהליך שמתבצע מרגע חיפוש מילה באתר ועד לקבלת תוצאות ולימדה קצת על מה שקורה מאחורי הקלעים של שתי האפליקציות שהפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו.

לאחר מענה לשאלות המשתתפים, סיירו בני הנוער בכמה מהקומות של החברה במגדל, אשר כל אחת מהן מעוצבת בסגנון אחר לגמרי, כמו פרדס או נמל תל אביב. המבקרים ראו את חללי העבודה הפתוחים, בהם יושבים העובדים, ואת מתחמי המנוחה והפנאי הקיימים במשרדים, כחלק ממדיניות החברה לדאוג לכל הצרכים והמחסורים של עובדיהם, כדי שאלה יוכלו להתרכז בעיקר בעבודה. נרגשים ונפעמים חזרו בני הנוער למודיעין מכבים רעות, עם ציפייה לחזור למקום בעוד מספר שנים – הפעם בתור עובדים של החברה.