כזכור, החל מתאריך 15.3, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הוקפאה פעילות עמותת סלבים במודיעין מכבים רעות,  לרבות בגנים, מעונות, בצהרונים ובחוגים, בהם משתתפים אלפי ילדים ובני נוער. 

ביום שני האחרון, הושקה פלטפורמה חדשה המושתתת על פעילויות שהעבירו מפעילי החוגים בסחלבים במטרה לספק לתושבי העיר פעילויות חינמיות ומגוונות,  בתקופה בה כולם נמצאים בבתים.

ב"סחלבים מהבית" תמצאו עשרות פעילויות ללא תשלום המחולקות על פי קטגוריות: יצירה, מדע, ספורט, העשרה, מוזיקה ואפילו מתכונים שניתן לעשות יחד עם הילדים. מהכנת אוריגמי ויצירות מעיסת נייר, דרך ניסויי מדע מרתקים ואימון כדורגל בסלון, ועד לסדנה מוזיקאלית עם כלי נגינה מאולתרים. 

את הפלטפורמה החדשה ניתן למצוא באתר העמותה תחת לשונית פנאי והעשרה. 

עם ההשקה עדכנו בעמותת סחלבים כי בתקופה הקרובה ימשיכו להזרים פעילויות נוספות כדי לשמור על קשר עם ילדי העיר ולספק תוכן דינאמי ומשתנה בעת הזו.

חבר המועצה ויו״ר עמותת סחלבים, אלעד שמעונוביץ: ״בשל המצב שנכפה עלינו, אנחנו בסחלבים מנסים לייצר אלטרנטיבות לפעילות ויצירת מסגרות לילדים שבבית. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות בזמנים מורכבים כאלה. אני רוצה להודות לצוות הנפלא של סחלבים ולמדריכי החוגים שהתגייסו לפרויקט.״