בעמותת סחלבים נערכים לקראת חג הפסח ולחופשה של הילדים מבתי הספר. השבוע פתחו באתר העמותה את הרישום האינטרנטי לסדנאות ולמחנות שיתקיימו לאורך חופשת החג. בתוכנית: סדנת אילוף כלבים, חוקרי טבע, מדע, מבוכים ודרקונים ומגוון מחנות ספורט.

הסדנאות, יספקו למשתתפים חמישה ימים חווייתיים בין התאריכים 22-28.3.18 משעות הבוקר ועד הצהריים. הילדים, בגילאי 16-6 יוכלו לבחור מבין עשרה תחומי עניין המוצעים השנה בסחלבים.

השנה, במטרה לספק תחומים שהילדים אוהבים שולבו סדנאות בנושא מדע, טבע ובעלי חיים, לצד סדנאות ומחנות ספורט ותיקות ומצליחות. במהלך החופשה יוכלו המשתתפים ליהנות מסדנת "מולקולה" שתעסוק בתחומי המדע רובוטיקה, הנדסה, משחקי חשיבה בישול ועוד. במהלך הסדנה יחקור הילדים את עולמות הכימיה, הביולוגיה והפיזיקה ויכינו תבשילי פסח מיוחדים.

בסדנה נוספת שתיערך השנה יוכלו הילדים ללמוד כיצד לאלף כלבים. במסגרת הפעילות יקבלו הילדים כלב צמוד אותו יבחרו בתחילת הסדנה או לחילופין יגיעו עם הכלב האישי מהבית ויחד עמו ילמדו על עולם הכלבים ויתנסו באילוף למתחילים. במהלך הסדנה שתועבר על ידי מדריכים מנוסים, יעשה שימוש בציוד אילוף מקצועי ובמתקני אג'ליטי - ספורט אילוף כלבני חביב ומשעשע הכולל מעבר מכשולים.

 לילדים הסקרנים שאוהבים את הטבע תתקיים גם סדנת "חוקרי טבע" במסגרתה יוכלו הילדים ליהנות מפעילויות ייחודיות כדוגמת הקמת ג`ונגל ושחרר פרפרים, יצירת חבלים והסוואה כאקט של הישרדות בטבע, צביעת כותנה וערכית שוק מתנות. במהלך הסדנה ילמדו הילדים גם על בעלי חיים שונים ויהפכו לחוקרי טבע צעירים. לצד אלו יתקיימו גם שני סדנאות מבוכים ודרקונים במהלכם יוכלו הילדים לצאת להרפתקאות בעולם הפנטזיה והדמיון.

נוסף על סדנאות ההעשרה יוכלו הילדים ליהנות גם ממחנות ספורט מגוונות שיתקיימו לאורך החופשה, בהן כדורגל, טאקוונדו, נטבול, גלגליות וטניס. המחנות יתקיימו ברחבי העיר בין התאריכים 25-29.3.18, בשעות הבוקר ועד הצהריים ויספקו למשתתפים מסגרת ספורטיבית וחווייתית.

מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר: "חופשת הפסח כבר ממש מעבר לפינה ואנו גאים להגיש לילדי העיר מגוון רחב של סדנאות העשרה ומחנות ספורט שיהפכו את חופשת החג לחווייתית מתמיד. השבוע פתחנו את הרישום האינטרנטי באתר ואני מזמין את הילדים לבוא וליהנות מפסח של חוויות בסחלבים."