משלחת של צוותי חינוך מגיאורגיה הגיעה לארץ לביקור דרך ארגון 'רוטרי', במסגרתו בחרו להתמקד בעיר מודיעין-מכבים-רעות, במטרה ללמוד ולהכיר את העיר, ואת מערכת החינוך העירונית. 

למשלחת נערכה היכרות נרחבת עם מערכת החינוך על מגוון המענים והאתגרים איתה היא מתמודדת, אשר הוצגה על ידי סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בערייה, מויש לוי, שהסביר על הערכים המובילים של מערכת החינוך העירונית.

חברי המשלחת יצאה לסיור במוסדות חינוך שונים בעיר,  בין היתר ביקרו בבית ספר "גוונים"  לחינוך מיוחד בו הושם דגש על הלמידה הייחודית שנעשית שם ומאפשרת מתן מענה והתאמה לצרכי תלמידים בעלי מגוון צרכים. המשלחת הגיעה להתרשמות גם ברשת הספריות העירונית, שם למדו האורחים על חיבור הספריות לבתי הספר, ועל הפרויקטים הנעשים בתחום ועל המערך החינוכי המשלב את הספריות בלמידה

עוד ביקרה המשלחת במרכז פסג"ה בעיר,  שם למדו על הכשרת צוותי החינוך והשימוש באמצעים הטכנולוגיים ללמידה מרחוק בתקופה בה למידה מרחוק ויצירתיות הם צורך השעה. לבסוף ביקרה המשלחת גם במרכז הבינתחומי, שם הושם דגש על משמעותה של עיר לומדת.

מעיריית מודיעין נמסר כי בניית התוכנית נעשתה על ידי מירי חוגרי, סגנית ראש מינהל החינוך, ליזה סמנדוייב רכזת תכניות מצוינות ופליקס גליק נשיא ארגון רוטרי בעיר. התכנית נבנתה כך שניתן היה לאפשר למשלחת לחוות, בזמן  קצר יחסיתמערכת חינוכית הנוגעת במגוון תכנים ותוכניות חינוכיות וערכיות, בזמן רגיל ובחרום כפי שחווה העולם בשנתיים האחרונות. נושא שזכה להתעניינות רבה

עוד נמסר מהעירייה כי המשלחת הביעה הערכתה ותודתה על הביקור ועל הלמידה הרבה שחוו תוך הבעת תקווה להמשך שיתופי פעולה וביקורים הדדיים.