מרכז פסג"ה (פיתוח סגלי הוראה) במודיעין, קיבל ביום רביעי 5.7.18 תעודת הערכה ממשרד החינוך, מחוז ירושלים. התעודה ניתנה על קידום הישגים פדגוגיים לשנת תשע"ח. בין הנימוקים של הוועדה: התרשמות מהשיטתיות, היסודיות ומארג העבודה המתואם עם צוותי המורים בבתי הספר והמנהלים.

בישיבת המועצה האחרונה עדכן ראש העיר, חיים ביבס כי בשבועות הקרובים יחלו העבודות להקמת מרכז פסג"ה חדש בעיר, שימוקם ברחוב יצחק רבין, בסמוך לאולם הספורט "השבטים". המרכז, ישתרע על פני 1,700 מ"ר וישמש לפיתוח מקצועי של עובדי ההוראה של מודיעין מכבים רעות ושל היישובים שבסביבתה. המבנה החדש יעוצב כמבנה מודרני ונעים.  במרכז ייבנה אולם הרצאות, שמונה חדרי לימוד מודולריים שניתן יהיה לאחד לכיתות גדולות יותר, פינות ישיבה ומנוחה, חדרי סדנאות ומחשבים ועוד.

ראש מינהל חינוך, בתיה שוכן-אורבוך בירכה על קבלת תעודת ההערכה והוסיפה כי: "אני מודה לעבודתה המסורה של אורנית שלזינגר מנהלת המרכז וצוותה. הזכייה היא תוצר של עשייה משמעותית לאורך השנים שמטרתה פיתוח ההון האנושי במערכת החינוך בעיר וסביבתה. זה ההון שבזכותו אנו מגיעים להישגים נפלאים בחינוך. אין לי ספק כי המבנה החדש למען סגלי ההוראה, ישמש בית חם לצמיחה אישית ומקצועית שתמשיך לקדם את הישגי תלמידי העיר."  

הדמיית מרכז פסג"ה: באדיבות אדריכל אלון בן נון