ליאור הלוי ינהל את תיכון אמי"ת בנים משנת הלימודים הקרובה, תשע"ט, כך בחרה השבוע ועדת המכרזים, בה ישבו נציגי משרד החינוך, עיריית מודיעין מכבים רעות ורשת אמי"ת, זאת לאחר שהמנהל הנוכחי אבי שוחטמן הודיע על  עזיבתו.

הלוי היה בעבר מחנך בישיבת רעננה, סגן מנהל החטיבה העליונה ומנהל חטיבת הביניים בישיבת אמי"ת אלירז בפתח תקווה. בשנתיים האחרונות הוא עמית במכון 'מנדל' למנהיגות חינוכית. בעל תואר ראשון בלימודי מזרחנות ותנ"ך ותואר שני בהיסטוריה, אותו סיים בהצטיינות, ובוגר קורס מנהלים של 'אבני ראשה'. לפני כשנתיים הוציא לאור ספר, פרי עטו, בשם "להיות מורה – פרקים בחינוך מעורר השראה".

הלוי הודה על הבחירה ואמר כי :"אמי"ת מודיעין צמח כתיכון דתי מצוין המוביל תלמידים למצוינות דתית ערכית ולימודית ולהישגים גבוהים מאוד וזאת תוך חשיבה חינוכית חדשנית ופורצת דרך ותוך גיוון רב ובחירה רבה במסלולי הלימוד. בכוונתי להמשיך ולהעצים את כל הדברים היפים הקיימים בבית הספר, כמו גם לפתח תכנית בית מדרש בהובלת אישיות תורנית משמעותית, במטרה לאפשר לכלל התלמידים להעמיק את זהותם הדתית ולאפשר לתלמידים המעוניינים בכך להעמיק בלימודי הקודש."

בעירייה מברכים על הבחירה, ראש מינהל החינוך הגב' בתיה שוכן-אורבוך אמרה כי ליאור הוא האיש המתאים להביא את בית הספר למקום של מצוינות והצלחה"