מנהלת בית ספר אורט עירוני ד', גלית גולדברגר, הודיעה על סיום תפקידה בסוף שנת הלימודים תשע"ט. גולדברגר, היא המנהלת המקימה של בית הספר ושימשה בתפקיד המנהלת במשך תשע שנים. היא מסיימת תפקידה לטובת מעבר לתפקיד חדש ברשת אורט - ראש מכון גורלניק.

במכתב ששלחה להורים ציינה גולדברגר כי "היו אלה תשע שנים מיוחדות, מעניינות, מרתקות, מאתגרות, מרגשות ומהנות. שנים של הקמה ובניית בית הספר, שנים של ביסוס וצמיחה."

במהלך השנים בהן ניהלה גולדברגר את בית הספר, קיבל בית הספר את פרס החינוך היוקרתי של רשת אורט והוא משמש כמודל מדגים עבור בתי ספר אחרים ברשת. כמו כן, ניצב בית הספר בצמרת אחוזי הזכאות הגבוהים בבגרויות בשנה שעברה והוא זכה בפרס על חינוך ערכי של מחוז ירושלים במשרד החינוך.

גלית גולדברגר: "ההישגים והתכניות לאורך השנים, הם תוצר של גיוס צוות מורים איכותי, אשר מחויב להורים ולתלמידים. בנוסף, יש לנו קהילת הורים אכפתית, תומכת ומגויסת, אשר חותרת למצוינות ופועלת להצלחת ביה"ס. אני מאחלת הצלחה רבה לצוות בית הספר בהמשך דרכו, וכי בית הספר ישמור על מקומו ושמו הטוב."

ראש מנהל חינוך בעירייה בתיה שוכן אורבוך: "בתפקידה כמקימה ומנהלת בית הספר הגשימה גלית את חזון החינוך הטכנולוגי בעיר בשילוב עם תחומי דעת אחרים. הישגי בית הספר הינם תוצאה של הובלה באחריות. אנו מודים לגלית על כל תרומתה ועשייתה הברוכה למען בית הספר ותלמידיו. אין ספק שגלית הוכיחה לאורך השנים, שניתן לעמוד באתגרים החינוכיים ואף ולהמריא גבוה באופן מעורר גאווה, בזכות שיתוף פעולה, חדשנות, יוזמה והרבה מסירות בתפקיד. אנו מאחלים לה בהצלחה רבה בתפקיד החדש."

בקרוב יצא מכרז של רשת אורט יחד עם הפיקוח במשרד החינוך ומנהל החינוך בעירייה, לבחירת המנהל/ת החדש/ה לבית הספר.