לפני כחודש עדכנה  גלית בר-אל, מנהלת בית הספר העל יסודי מו"ר, על סיום תפקידה כמנהלת בית הספר. השבוע התקיים מכרז לתפקיד המנהלת, בראשות מנהל מחוז ירושלים ובו נבחרה רוית ורון לנהל את ביה"ס החל משנת הלימודים תשע"ט.

ורון, משמשת כסגנית מנהלת שש שנתי במו"ר מזה חמש שנים. בין היתר, היא אחראית על הרצף הפדגוגי של כיתות ז'-י"ב, מובילה רכזי מקצוע בדגש על הטמעת תכנית "למידה משמעותית" ומובילה שיתופי פעולה פדגוגיים רב תחומיים ובין החטיבות. כמו כן, ורון אחראית על תכנית המעברים וניתוב תלמידי שכבת ט' לתיכון. במסגרת תפקידה, הייתה שותפה בהובלת בית הספר לקבלת פרס חינוך ארצי בשנת הלימודים תשע"ו על פדגוגיה ושילוב ערכים מהחזון ביצירה הפדגוגית.

גלית בר-אל תסיים את תפקידה בסוף שנת הלימודים, זאת לאחר שנבחרה למנהלת תחום פדגוגיה ברשת דרכא, רשת חינוכית העוסקת בפיתוח והובלת בתי ספר בפריפריה.  בר-אל ניהלה את בית הספר בשש השנים האחרונות, במהלכן זכה בית הספר בפרס חינוך ארצי, בפרס מנהל המחוז על חינוך חברתי-ערכי ותעודת הצטיינות על תכנית עתודה מדעית טכנולוגית.

גלית בר-אל : "אני מסיימת את תפקידי ממקום של סיפוק מקצועי, אהבת המקום והערכה רבה לעשייה החינוכית המרשימה. לצידי, עמד צוות הנהלה מרשים, מקצועי ונחוש שימשיך את עבודתו במחויבות ומסירות, ואני מאחלת הצלחה רבה לרוית ובטוחה כי היא תוביל את בית הספר במקצועיות ואחריות רבה."

 רוית ורון הודתה על הבחירה בה ואמרה כי "אני מקבלת ביראת כבוד את האמון שניתן בי ומצפה להוביל את בית הספר למצוינות חינוכית ולימודית."

בעיריית מודיעין מכבים רעות הודו לבר-אל על תרומתה הרבה לאורך השנים ומאחלים לה הצלחה רבה בהמשך דרכה וכן, איחלו הצלחה רבה לרוית ורון שהינה ללא ספק הדמות המתאימה והמקצועית ביותר שתוביל את בית הספר בידיים טובות ומסורות.