צילום: דוברות עיריית מודיעין

ענבל לוי מונתה למנהלת החדשה של בית הספר העל יסודי עירוני ה', ע"ש יצחק נבון. לוי נבחרה לתפקיד לאחר מכרז בעקבות הודעתה של המנהלת ליאת אפלבוים, על יציאתה לשנת שבתון בשנת הלימודים הבאה.

לוי, תושבת העיר, מוכרת לרבים מתפקידה הנוכחי כמנהלת בית הספר היסודי "עמית". מעיריית מודיעין נמסר כי היא מביאה עימה ניסיון עשיר בתחום הניהול. משנת 2019 ניהלה את בית הספר "עמית" בעיר בהצלחה רבה, תפקיד שבו הובילה מהלכים של הגדרה וזהות בית ספרית, פדגוגיה חדשנית והעצמת התלמידים עליו גם זכה ביה"ס בפרס מנהל המחוז לחינוך חברתי מיטבי לשנת 2022. לפני כן, הייתה סגנית העצמה וייחודיות בביה"ס עירוני ב' ע"ש יצחק רבין. כמו כן, בעברה הייתה רכזת שכבה בביה"ס עירוני ב' וכן מחנכת ומדריכת חינוך חברתי- ערכי. בהשכלתה, לוי בעלת תואר שני M.A בניהול וארגון מערכות חינוך.

לוי תתחיל את תפקידה בשנת הלימודים הקרובה. השבוע אמרה כי: "אני חשה גאווה גדולה לקחת חלק משמעותי בהובלת המנהיגות החינוכית בעיר. מתרגשת מאוד עם כניסתי לתפקיד ומאמינה ששותפות, שייכות, העצמה וביטחון לקהילה הם המפתחות להצלחה".

בתיה שוכן אורבוך, ראש מינהל חינוך: "אני בטוחה כי עם הכישורים והניסיון הרב שצברה, תדע ענבל להוביל את בית הספר יחד עם צוות בית הספר והקהילה להישגים חדשים והשמיים הם הגבול".