צילומים: דוברות עיריית מודיעין

לקראת פתיחת שנת הלימודים עדכנה השבוע עיריית מודיעין-מכבים-רעות על בחירתן של שלוש מנהלות חדשות לבתי ספר בעיר:

ענבר מנשה, תנהל את בית הספר היסודי ממלכתי "ניצנים". ענבר, תושבת העיר, בוגרת התכנית להכשרת מנהלים של אבני ראשה, שימשה בשנים האחרונות רכזת פדגוגית בבית הספר היסודי "רמון" בעיר, והיא תחליף את אורלי אבידן, שפרשה השנה.

ענבר מנשה

עינת מזרחי, תנהל החל מספטמבר הקרוב את בית הספר היסודי ממלכתי "עמית". עינת, תושבת העיר, היתה בארבע השנים האחרונות סגנית מנהלת בבית ספר עמית ולמעשה מלמדת בבית הספר כ-20 שנה במגוון תפקידים. עינת מחליפה בתפקיד את ענבל לוי, שנבחרה לאחרונה לנהל את בית הספר עירוני ה' ע"ש יצחק נבון.

 עינת מזרחי

דקלה אבו אהרונוביץ, מונתה למנהלת בית הספר היסודי הממ"ד "דרכי יהודה",  זאת בעקבות פרישתה לגמלאות של המנהלת שניהלה את בית הספר מיום הקמתו, אילנה רוזן.

מהעירייה נמסר כי דקלה, תושבת העיר, מביאה עמה ניסיון עשיר בניהול מוסד חינוכי. בתפקידה האחרון, שימשה כמ"מ מנהלת בית חינוך חמ"ד לביא בצור הדסה, לפני כן הקימה וניהלה במשך שש שנים את בית חינוך חמ"ד אילנות רשב"י בבאר יעקב, בנוסף, עבדה בעבר בשורת תפקידים בבתי הספר בעיר, בהם כמורה למדעים וסגנית שנייה בבית הספר "שבטי ישראל",  וכמורה למדעים בבית הספר "משואת נריה".

 דקלה אבו אהרונוביץ

בתיה שוכן אורבוך, ראש מינהל החינוך בעירייה בירכה על המינויים החדשים ואמרה: "בחירת מנהלות חדשות לבתי הספר בעיר אינו עניין של מה בכך, ענבר, עינת ודקלה הן נשות חינוך איכותיות ואנו מקבלים אותן בשמחה רבה ומאחלים להן הצלחה בתפקידן החדש. אני בטוחה כי כל אחת בדרכה שלה, תצעיד את בית הספר בשיתוף עם הצוותים החינוכיים וקהילות בתי הספר להמשך  עשייה חינוכית טובה ומוצלחת."