צילום: דוברות העירייה

לקראת פתיחת שנת הלימודים עדכנה השבוע עיריית מודיעין מכבים רעות על בחירתן של מנהלות חדשות לבתי הספר "פסיפס" ו"יחד", לאחר הליך מכרזי.

שרי תבור מונתה למנהלת בית הספר היסודי "יחד". תבור היא בעלת תואר שני M.A בהצטיינות במדיניות ומנהל בחינוך של האוניברסיטה העברית בירושלים, שימשה בתפקידה האחרון כמרכזת ארצית בתחום שיפור כישורי למידה במינהל הפדגוגי. בעברה ניהלה והקימה את בית החינוך הניסוי ייחודי ממ"ד איתן בארמון הנציב ירושלים, בית ספר עם מבנה ארגוני ופדגוגיה ייחודית, וכן, ניהלה את בית הספר הממ"ד "יהודה הלוי". עוד עסקה תבור בהרצאות לעובדים בתחומי הניהול ובהנחיית קבוצות מורים.

שרי תבור

תבור תיכנס לתפקידה בתחילת שנת הלימודים, ותחליף את שלומית יחיא שניהלה את בית הספר בחמש השנים האחרונות.  

לקראת כניסתה לתפקיד סיפרה: "אני נרגשת מהשליחות הגדולה ומהצטרפותי לקהילת יחד שדוגלת בשילוב ובשותפות של משפחות שבמרכז תפיסת עולמם עומדת המורשת היהודית והנחלת ערכים של כבוד, פתיחות וסובלנות. בתקופה הקרובה איעזר בצוות ובקהילה ללמוד את ערכי זהות ותפיסת ביה"ס ומתוך זה נצא להמשך עיצוב סביבה בטוחה, אנושית ונעימה ונבנה תכניות עבודה שמביאות לידי ביטוי את כישוריו של היחיד באופן מיטבי".

ראש מינהל חינוך בעירייה בתיה שוכן-אורבוך איחלה הצלחה לשרי תבור ואמרה: "אנו בטוחים כי הכישורים והניסיון המקצועי הרב שצברה יצמיחו את בית הספר לגבהים חדשים יחד עם צוות החינוך הנהדר של בית הספר והקהילה".

לתפקיד מנהלת בית הספר לחינוך מיוחד "פסיפס" מונתה אלה מור. אלה תחליף את ויולט צוקרמן, אשר הודיעה על עזיבתה לאחר חמש שנות ניהול בית הספר, מרגע הקמתו, ואשר הייתה בצוות המייסד של בית הספר.

אלה מור

בתפקידה האחרון ניהלה מור אשכול גני חינוך מיוחד, ובעבר מילאה תפקידים שונים בהם הדרכה בסדנה לגיל הרך ולמגזר הערבי במכללה לחינוך ע"ש דוד ילין ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית במתי"א אית"ן. בנוסף, מזה כארבע וחצי שנים מכהנת כיו"ר ועדת החינוך בישוב לפיד.

בתיה שוכן אורבוך, ראש מינהל חינוך בעירייה בירכה ואמרה: "מאז הקמתו, מהווה בית הספר השראה ומודל לחינוך מיוחד ואני מאחלת לאלה מור הצלחה בניהול בית הספר בשיתוף פעולה עם צוות בית הספר המסור וקהילת בית הספר לטובת התלמידים והתלמידות היקרים לנו".