מינויים חדשים למנהלות בתי ספר יסודיים במודיעין מכבים רעות לקראת שנת הלימודים תש"פ :

 גלית תורג'מן מונתה לתפקיד מנהלת בית הספר "אלונים" לאחר שהמנהלת ענת ברט, הודיעה על פרישתה.  בארבע השנים האחרונות שימשה טורג'מן כמנהלת החטיבה הצעירה בבית הספר "אסיף". במסגרת תפקידה ניהלה את הפן הפדגוגי והמנהלתי של החט"צ, כתבה וליוותה תכניות לימודים, הייתה שותפה לצוות ניהול וסגנית מנהלת בבית הספר ועוד. לפני תפקיד זה,מילאה את תפקיד סגנית המנהלת בבית הספר "מעוף" בגבעת זאב, שם גם הייתה מחנכת כיתה א'. כמו כן, הייתה מדריכה במחוז ירושלים לתכנית "מפתח הלב" ובתפקיד זה הדריכה מחנכות בכל שכבות הגיל, כתבה תכניות לימודים וליוותה רכזות חברתיות בבתי ספר שונים.

בבית הספר יזמ"ה, נכנסה לתפקיד המנהלת, יהודית גרינברג-שוורץ, מי שהייתה עד כה סגנית מנהלת בבית הספר בשלוש השנים האחרונות. שוורץ נכנסת לתפקיד לאחר שרות רגב, מנהלת בית הספר הודיעה על יציאתה לשנת שבתון. שוורץ, בעלת תואר שני בחינוך עם התמחות במנהל חברה ומדיניות החינוך, מלווה את בית הספר מאז הקמתו בשנת 2007. חברת הנהלה, רכזת תחום קשרי הורים-בית ספר. הייתה שותפה מובילה בפיתוח תכניות פדגוגיות חדשניות בהן, מקומו של המטבח היהודי בחינוך ובלמידה פעילה של תלמידים וכן, תכנית לפיתוח חוזקות אישיות של תלמידים במסגרת לימודי להטוטי קרקס, חקלאות וספרדית. לפני כן, הייתה מחנכת, מורה מקצועית וחברת צוות הנהלה בבית הספר במשך שמונה שנים.

מהעירייה נמסר כי: "גלית תורג'מן ויהודית גרינברג-שוורץ, מביאות עמן ניסיון וידע מקצועי עשיר, אשר ללא ספק יצמיח את בתי הספר לגבהים חדשים. אנו מאחלים לשתיהן הצלחה רבה בשנת הלימודים החדשה".