צילומים: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות

שלוש מנהלות חדשות לבתי ספר במודיעין נבחרו לאחר מכרזים,  שנערכו לפני כשבועיים:

את בית הספר היסודי "רמון" תנהל נטע מוכתר, זאת לאחר שהמנהלת נעמה דהאן הודיעה על פרישה. נטע, תושבת העיר, שימשה בתפקידה האחרון כסגנית מנהלת בחטיבת הביניים מו"ר בעיר וכן כרכזת חברתית. מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי "לנטע ניסיון משמעותי בהובלה פדגוגית וקהילתית של טיפוח קשרי קהילה, הובלת צוותים והטמעת תכניות"

נטע מוכתר

את בית הספר היסודי הממלכתי החדש "חופים" בשכונת נופים, אשר ייפתח בשנת הלימודים הקרובה, תנהל טלי שלטון. טלי, תושבת העיר, ניהלה בשנים האחרונות בית ספר בנס ציונה. לפני כן, הייתה סגנית מנהלת בית הספר קשת בעיר, וכעת תתמודד עם התפקיד הניהולי המאתגר של הקמת בית ספר חדש בנופים.

  טלי שלטון

בשנת הלימודים הקרובה צפוי להיפתח גם בית הספר היסודי הממלכתי –דתי בשכונה החדשה, מעיריית מודיעין נמסר כי בחירת מנהל/ת חדש/ה תבוצע בזמן הקרוב.

המנהלת השלישית שמונתה לאחרונה היא רויטל עקה, אשר תנהל את חטיבת הביניים אורט עירוני ד'. רויטל תושבת העיר ובתפקידה האחרון שימשה כסגנית מנהל בבית ספר עירוני א' בעיר. מעיריית מודיעין נמסר כי "רויטל הובילה צוותים חינוכיים ותלמידים רבים להצלחה מירבית בהכלה יוצאת דופן".

רויטל עקה

מויש לוי, סגן רה"ע ומחזיק תיק החינוך: "תפקיד של ניהול בית ספר הוא מהתפקידים החשובים והמאתגרים שיש. במיוחד אמורים הדברים בתקופה זו של התמודדות עם אתגר הקורונה ועם השינויים העוברים על מערכת החינוך. אני בטוח שהמנהלות שנבחרו יצליחו לעמוד באתגר ולהוביל את בתי הספר קדימה, יחד עם הצוות החינוכי וההורים, משרד החינוך ומנהל החינוך. המנהלות מצטרפות לקבוצה מובחרת של מנהלים ואנשי חינוך במערכת העירונית, ואני מאחל להן הצלחה".

בתיה שוכן אורבוך, ראש מינהל חינוך: "אנו מקבלים את המנהלות החדשות בשמחה רבה ומאחלים להן הצלחה בתפקידן החדש. אין ספק, כי כל אחת מהן, עם הניסיון הרב שצברה, תצעיד את בית הספר יחד עם הצוות החינוכי וההורים לאתגרים, הישגים, שיתופי פעולה יצירתיים ועשייה מוצלחת".