כ-1,500 הורים וילדים הגיעו ביום ראשון השבוע ליריד החוגים השנתי של עמותת סחלבים, נחשפו למגוון החוגים הרחב, ונהנו מהפנינג ססגוני עם מוזיקה, הופעות ופעילויות לילדים.

במהלך היריד הוצגו יותר מ-100 חוגים שסחלבים תפעיל בשנה הקרובה עבור בני הנוער הילדים וגם עבור המבוגרים. המבקרים הסתובבו בין הדוכנים, פגשו את המדריכים, התרשמו, התנסו, שאלו שאלות ואף נרשמו במקום. על הבימה המרכזית ביריד עלו בזה אחר זה מפעילי ומשתתפי החוגים למופעי ראווה מרהיבים. הצופים נהנו מהופעות מחול, התעמלות אומנותית, אומנויות לחימה ולסיום גם ממופע חווייתי של כוכב הילדים "אין כמוטי".

בנוסף, לצד הדוכנים והמופעים נהנו המשתתפים גם מתחנות הפעלה בתחומי הספורט וההעשרה, הצטלמו עם מסי ורונאלדו בקירות סלפי מיוחדים, שיחקו כדורסל בסלים שהוצבו במקום, בנו בלגו והתנסו בלהטוטים וג'אגלינג.

מלבד החוגים הקלאסיים הפועלים בסחלבים בתחומי המחול, ספורט, אומנויות, העשרה, מוזיקה ואומנויות לחימה, הוצגו ביריד חוגים חדשים שיפעלו השנה לראשונה בסחלבים. בין החוגים החדשים נחשפו המשתתפים ניתן למצוא את חוגי האסטרונומיה, עיצוב בזכוכית, עיצוב אופנה, בניית כלי נגינה מסורתיים, חוקרי טבע, יוגה, כדוריד, אומנות הלחימה האפריקאית מוקראד, בדמינטון, שחמט ועוד.

כל זאת לצד חוגים ייחודיים שכבר פועלים בהצלחה בסחלבים שכוללים בין היתר עיצוב והדפסת תלת מימד, רובוטיקה, פיתוח אפליקציות למחשב ולנייד, אילוף כלבים, מבוכים ודרקונים וכן מגוון חוגים ופעילויות לגיל הרך כמו לימוד אנגלית דרך בעלי חיים, תיאטרון, משחקי חשיבה, עיצוב בובות ועוד. השנה גם פורום קהילה נגישה השתתפו ביריד והציגו חוגים משולבים לאנשים עם מוגבלויות ואנשים ללא מוגבלויות.