ביריד, שייערך היום, שלישי 28.8.18 החל מהשעה 17:00 באמפי עמק האלה, ייקחו חלק מדריכי ומפעילי חוגים ותיקים וחדשים שיציגו את תחומי פעילותם. המשתתפים יוכלו לעבור בין עמדות התצוגה וההתנסות, להכיר את המדריכים ולקבל מידע על יותר מ-100 החוגים שיפעלו השנה בסחלבים, בתחומי הספורט, המחול, האומנות, ההעשרה, המוזיקה ואומנויות הלחימה. לצד עמדות המידע יוכלו ליהנות הבאים גם ממגוון תחנות הפעלה לילדים וממופעים ללא תשלום - ובראשם, תופעת הצחוק של המדינה, "מני ממטרה" במופע קומי לכל המשפחה המשלב חיקויים, שירים וריקודים.

חוגי עמותת סחלבים יחלו לפעול עם פתיחת שנת הלימודים והם יתקיימו בבתי הספר בעיר, באולמות הספורט ובבית סחלבים שבשדרות עמק האלה. מעמותת סחלבים נמסר השבוע כי במהלך היריד ניתן יהיה להירשם לחוגים וליהנות מהנחת רישום מוקדם.

מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר: "במהלך השנה מפעילה עמותת סחלבים מגוון רחב של יותר מ-100 חוגים בפריסה עירונית עבור ילדי העיר. יריד החוגים נועד לאפשר לתושבים ולילדים להכיר את החוגים המוצעים, לפגוש את המדריכים שלנו ולבחור את החוגים המתאימים להם ביותר. אני מזמין את התושבים להגיע ליריד וליהנות מחוויה משפחתית בה ניתן יהיה לטעום ממגוון החוגים ומשלל פעילויות ומופעים ללא תשלום. מאחל לכולנו שנה טובה ופורייה."

צילום שער: חורחה נובומינסקי