מחוץ למסכים, באויר הפתוח,  מתחילים השבוע בבתי הספר בהדרגה, לקיים מפגשים חוץ כיתתיים לתלמידי כיתות ה' ומעלה, אשר כידוע, עדיין לומדים במרחב הוירטואלי ועוד לא חזרו לספסל הלימודים.

משרד החינוך אישר מפגשים אלו במתווה של פגישות בקבוצות של עד 19 תלמידים, בשטח פתוח, ותוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות. 

גם במודיעין, בתי הספר החלו כבר השבוע לקיים מפגשים חברתיים כאלו, כך למשל, בבוקר יום שני, 9.11, בבית הספר קשת, נהנו תלמידי כיתות ה' – ו' משיח רגשי, פעילויות חברתיות ומשחקים, שהכינו עבורם המחנכות. בנוסף נערכו מפגשים להעצמת החוסן האישי עם יועצת ביה"ס.

גם בבית הספר "היובל" נהנו תלמידי כיתות ה' ממפגשים חברתיים. התלמידים נפגשו, בחלוקה לקבוצות, עם המחנכת לשיח רגשי במרחבים הפתוחים בדשא, ולשעה נוספת של חילוץ עצמות ופעילות ספורטיבית מהנה עם המורה לספורט.

 מפגש חוץ כיתתי בבי"ס "היובל" | צילום דוברות העירייה

בבית הספר "מעוז המכבים", כיתות ו' נהנו משיח ומשחקי חברה עם המחנכות ואף קיבלו ערכת הכנה ומתכון ללימונדה, שהכינו עבורם תלמידי ומורות כיתות ד' בבית הספר.

השכבות הבוגרות יותר בחטיבות הביניים והתיכונים, גם הן התחילו בסדרת מפגשים. בביה"ס עירוני א', נהנו תלמידי כיתות ח' משיח רגשי עם המחנכות ופעילויות נוספות. בביה"ס אורט עירוני ד', נפגשו המחנכות עם שכבות ז' עד יא', למפגש משמעותי ומרגש עם התלמידים. 

 מפגש חוץ כיתתי בבי"ס עירוני א' | צילום דוברות העירייה

המפגשים ימשיכו להתקיים בכלל בתי הספר במודיעין מכבים רעות לתלמידי ותלמידות כיתות ה' ומעלה, בתקופה הקרובה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך.