שנת לימודים חדשה בפתח ואיתה מתחילה גם שנת פעילות חדשה במערך החוגים של עמותת סחלבים במודיעין. השבוע נפתח הרישום המקוון באתר העמותה, כאשר המקדימים להירשם יוכלו לקבל הטבה - חודש ספטמבר ללא עלות, מתנה לנרשמים עד 31.8.21, בכפוף לתקנון.

עמותת סחלבים מפעילה במודיעין מכבים רעות כ -100 חוגים בתחומי המחול, הספורט, האומנויות, ההעשרה, הטכנולוגיה המוזיקה ואומנויות הלחימה הפועלים בפריסה עירונית רחבה.

מסחלבים נמסר כי מערך חוגי העמותה מחולק לשני חלקים עיקריים: חוגי הצהריים המתקיימים בתוך בתי הספר היסודיים בהמשך ישיר ליום הלימודים, בהתאם למערכת השעות, וחוגי אחר הצהריים  הפועלים בעשרות מוקדים בבתי הספר ובאולמות הספורט ברחבי העיר. בשלב זה נפתח באתר העמותה הרישום לחוגי אחר הצהריים ובסחלבים מציינים כי עם פתיחת שנת הלימודים וקבלת מערכות השעות, ייפתח בהדרגה גם הרישום לחוגי הצהריים בבתי הספר.

המשנה לראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, אלעד שמעונוביץ: "הקורונה תישאר אתנו בזמן הקרוב ולכן חשוב שנדע לשמור על שגרת החיים לצידה. מעבר להנאה ולפן החווייתי שהחוגים מציעים, הם תורמים רבות לפיתוח כישורים מוטורים וקוגניטיביים והם מהווים חלק בלתי נפרד משגרת היום יום החינוכית והחברתית של הילדים שלנו. לכן העמדנו מערך חוגים מגוון ואיכותי שיפעל על פי כל ההנחיות לשמירה על בריאות המשתתפים ואני מזמין את התושבים להירשם, לשריין מקום וליהנות ממבצע רישום מוקדם."