בית ספר מעוז המכבים התווסף לאחרונה אל "מרחב המייקרים" הכולל מדפסת תלת מימד, מרחב למידה חדש ובו טכנולוגיית מציאות מדומה, רבודה ותלת ממד. מטרתו העיקרית של המרחב, היא ליצור חווית לימוד שונה, רב חושית, הגורמת לתחושה של צלילה אל תוך עולמות אחרים.

המרחב יהווה מרכז למידה חדשני עם מגוון כמעט אינסופי של אפשרויות. באמצעות ערכות של משקפי VR (virtual reality) יוכלו התלמידים לצפות בעולמות שלמים, החל מתקופות פרה-היסטוריות, מקומות שונים על פני הגלובוס, ואף בחלל החיצון.

בנוסף, באמצעות טכנולוגיית המציאות הרבודה, יוכלו התלמידים "לפגוש" בתוך המרחב דמויות וירטואליות, לעוף בכנפי הדמיון ולהתנסות באתגרי הנדסה ועיצוב, ולראות מודלים ומידע אשר יופיעו בתוך חלל הכיתה בתצוגה מרובדת.

ביחד עם "מרחב המייקרים" הקיים כבר בבית הספר, בו התלמידים לומדים תכנון ויצירה של גופים מוחשיים ואף "הדפסתם במדפסת תלת המימד", מרחב המולטימדיה החדש יעשיר את חוויית הלימודים, יעודד את הסקרנות הטבעית של התלמידים ויקנה להם כישורים טכנולוגיים, לצד יכולות ניתוח, תכנון וחשיבה יצירתית ומעשית. כל זאת כאשר דגש מרכזי במרחב, הינו התנסות בהפקת תכנים באופן עצמאי, תוך יצירה של אמנות, סרטים, משחקים, מבנים הנדסיים, ואף הרכבה של מכונות במרחב הווירטואלי והרבוד.