ביום רביעי 16.1, הפסיקו קבוצה מתלמידי י"א של תיכון מו"ר, לרגע את מרוץ הלמידה לבחינות הבגרות ונפגשו לפעילות חברתית משמעותית עם תלמידים עמיתים מבית הספר התיכון "עין נקובא", בעין ראפא.

היה זה מפגש ראשון מבין סדרה של מפגשים שמטרתם, הכרות ממקור ראשון וללא תיווך בין נערים ממגזרים שונים. במפגש נערכה פעילות גיבוש והיכרות בפעילות מאתגרת וחווייתית לכיתה  O.D.T (פעילות בחוץ) . היה מרגש לראות גשרים נבנים ומחסומים נופלים בין התלמידים כאשר לסיכום המפגש, התלמידים דיברו על "ניפוץ מיתוסים" שהיו קיימים אצלם ובכלל בחברה הישראלית.

מנהלת בית הספר רוית ורון: "בית הספר שם לו למטרה לקדם הכרות בין בני נוער ממגזרים שונים כדי לחבר בין אנשים ולצמצם את ניכור בחברה הישראלית באמצעות הכרות וחיבורים אישיים".

בביה"ס פרויקטים נוספים לקידום רב תרבותיות: משלחות נוער ומורים לחו"ל (רוצ'סטר, גרמניה, פולין), למידה מקוונת עם נוער בחו"ל, מפגשי נוער עם בני נוער מהפריפריה החברתית והגאוגרפית במסגרת הטיולים השנתיים, סיורים לימודיים ועוד. בנוסף, מתקיים קשר בין בתי ספר אחרים מהמגזר הערבי והשנה תחל פעילות להקמת פרויקט משותף בין תלמידי תיאטרון מביה"ס ובתי ספר ערבים מהארץ.