הרב מאיר מסלטי התארח לראשונה ביישומון "רמלודנט-באר יעקב" לפני כשנה וארבע חודשים, וקיבל חשיפה ברחבי המדינה. הוא הסכים להתראיין ולו רק כדי שיוכל למלא את בקשתה של אמו ז"ל, שפקדה עליו לאחר מותה, כאשר הופיעה לפניו בשנתו לאחר תום שבעת ימי האבל על פטירתה. "זה קרה בשנת 2014, הלכתי לישון, אלא שרעשים מוזרים לא נתנו לי להירדם. הסתובבתי כדי לשנות תנוחה וראיתי את אמא שלי והסבתא. כן. שאלתי אותן מה הן עושות כאן? ואמי אומרת לי: 'קום קום!', באותו רגע תפס אותי פחד וחלחלה, נכנסתי מתחת לשמיכה ואני שומע באוזן: 'קום, קום ,קום!'. קמתי בבהלה ואני שומע את אמא אומרת לי: 'עכשיו אתה עוזב הכל והולך לעזור לעם ישראל!' שאלתי: איך אני אעזוב כל מה שיש לי? אמרה לי: 'אל תדאג, יעזרו לך מהשמיים'! ונעלמה לה". מאותו הרגע הרגשתי כאילו הכל מתהפך בקרבי, ומשהו מוזר מתרחש בראשי. בהמשך הזמן הבנתי, כי אמי ז"ל העבירה לי באמצעות כוחות עילאיים, סוג של ארגז כלים אשר אמור לשמש אותי כדי שאעזור לעם ישראל".

המאיר לבריות נעזר בכתבי הקודש למילוי משימותיו

"כעבור יומיים, אותה גברת, שלחה לי מכתב בו היא התנצלה על התנהגותה הגסה, והודתה לי על המלצתי שהתבררה כנכונה. הצעתי לה להגיע שוב אליי כדי להשלים את הטיפול, ואכן היא הסכימה מיד לבקשתי. בפגישה הזאת היא ביקשה לדעת אם כדאי לה לבצע את הניתוח במקום שהקופה שבה היא חברה, קבעה לה. מהיכרותי את עולם הרפואה בארץ, הצעתי לה בית חולים אחר. הפעם היא קיבלה מיד את הצעתי, היא לקחה נר לברכה והשמעתי לה תרועה באמצעות השופר המונח על שולחני, תרועה המוצאת את דרכה לשמיים, לברכה ולהצלחת הניתוח".

 

כתב היישומון טרח דקות ארוכות עד שהצליח ליצור קשר טלפוני עם הרב המאיר לבריות, כדי לתאם איתו מועד לצורך קיום הריאיון המתפרסם כאן ובעיתון "רמלוד פלוס" וביישומונים נוספים של רשת ישראל נט. הרב מאיר מסלטי, בעיניים מחייכות המביעות רק טוב לב ורצון אדיר להגיש את מלוא העזרה לזולת, מתנצל בפני על ההמתנה הארוכה בטלפון וכעת, גם כאן במשרדו בראשון לציון, המשמש כקליניקה לפגישות עם כל מי שזקוק לעזרה.

קראתי עליך באתרים ובאמצעי תקשורת שונים, והבנתי כי אתה בעל כישורים מאוד מיוחדים שאפשר להגדירם אפילו כיכולות שהם נחלתם של הצדיקים שעשו הרבה ניסים ונפלאות. האם אתה יכול להסביר לקוראים איך אתה מצליח לשנות גורלות של אנשים פשוטים ואפילו של מפורסמים ועשירים?

"בחמש השנים האחרונות, שיניתי את אורחות חיי מהיסוד. אני מקיים את בקשתה של אמי ז"ל. אני מצליח לזהות אצל כל מי שמבקש ממני עזרה בכל תחום שבו הוא זקוק לעזרה, את הבעיה שבגללה הוא הגיע אלי. לפני שהוא מתחיל לספר לי על הבעיה, אני מרשה לעצמי לדבר איתו ולומר בעצם מדוע הוא הגיע אלי. אני גם מבטיח לו בדברי הפתיחה שלי, כי אם הוא יקיים את מה שאבקש ממנו, אז הוא יתגבר על הבעיה בעצמו, והוא יצליח לפתוח דף חדש בהמשך חייו".

האם כבודו יכול לתת לנו דוגמאות של בעיות שבאו על פתרונן בזכות התערבותו?

"אספר לך על כמה מקרים אשר בעצם נוגעים כמעט בכל סוגי הבעיות שבהם טיפלתי עד היום, בכל תחומי החיים: זוגיות, פרנסה, פריון, שלום בית, ייעוץ עסקי, מזל, הסרת חסמים, עין הרע וכשפים למיניהם. כשמגיעה אלי בחורה או אישה בבקשה שאעזור לה להשיג בן זוג ראוי, אני מזהה מיד את נקודות התורפה של הגברת שיושבת מולי, ומדבר איתה עליהן בגלוי, תוך ציון הפתרונות הדרושים כדי לשפר את המצב. אני בעצם מעמיד מולה ראי דמיוני, שדרכו היא רואה את עצמה בצורה האמיתית, ולא כפי שנדמה לה לאור הדברים הנאמרים לה ע"י מקורביה החפצים למצוא חן בעיניה, גם במחיר של שקר וחנופה. פעם פנתה אלי אישה כבת 32 אשר לה תואר שני, ואילו בן זוגה היה רק בעל מגרש למכירת רכב יד שניה, חסר השכלה אקדמית אבל עם נפש טובה, אשר כיבד אותה ותמיד היה שם בשבילה. היא לא רצתה להתחתן איתו בגלל הבדלי ההשכלה שגרמו לאנשים סביבה, לדבר סרה עליו וללעוג לה על בחירתה לכאורה. העמדתי לה מראה מול עיניה המשכילות, וביקשתיה שתראה את כל התכונות החיוביות המצויות באדם שהיא אוהבת, תתעלם ממה שאומרים האחרים ותתחיל לחשוב על מה שטוב לה עם בעלה המיועד. אני מבהיר לה, כי הקב"ה מזווג זיווגים, ויש להתעלם מהאחרים הניזונים מאינטרסים לא נכונים ברוב המקרים. לא חסרים דוגמאות הפוכות של בעלי השכלה אשר לא מחזיקים הרבה זמן ונאלצים להתגרש בגלל שתלטנות של אחד מבני הזוג. הצבת המראה מול המטופלת או המטופל, תמיד מצליחה, יעידו על כך מכתבי התודה שקיבלתי מהם.

מכתבי תודה שנשלחו לרב מאיר מסלטי ע"י לקוחות מרוצים

"זוהי דוגמא לטיפול קל, אבל ישנם מקרים קשים של חיים משותפים של אישה עם גבר נשוי וההיפך, או של אישה ממוצא יהודי עם גבר גוי. כאן אני נדרש לעבודה רבה וארוכה עם ליווי מתמשך, לפעמים רק בשיחות בטלפון. מניסיוני אני יכול לומר, כי כאשר האישה או בן הזוג, מעוניינים להפסיק את הקשר ולקיים את ההוראות שאני נותן להם, אז הבעיה נפתרת ועוברת מן העולם. "בתחום האישות, אני פותר את הבעיה בדרך כלל, כאשר אני מנחה את האישה לטפח את עצמה, ללכת לסקסולוגית כדי לקבל ממנה ייעוץ כדי לשפר את התנהגותה, הנחיות פשוטות אשר יכולות לבטל את הגירושים של בני הזוג, ולחדש את חיי הזוגיות ולפתוח דף חדש. גם בתחום הזה, יש לי הצלחות רבות. הכל תלוי בקיום בקשותיי וההתמדה בביצוען".

כל זמן שהנר דולק אפשר להאיר את המציאות ולשפר אותה

כבוד הרב, ציינת גם שמפורסמים וגם עשירים פונים אליך, האומנם?

"אספר על המקרה עם הזמר המפורסם דודו אהרון. הכל החל לאחר כתבה שנעשתה בתכנית התחקירים 'המקור' של אמנון לוי, שם הוא התלווה אליי וסיפר אודות המופתים וביטול הכישופים שעשיתי ברחבי הארץ. שבועיים לאחר מכן אימו של הזמר יצאה לתקשורת בטענה שעשו כישוף על בנה שהחליט לנתק עמם קשר. יחצ"ן שקשור לזמר יצר קשר עימי ושידל אותי להגיע לביתה של האם ציפורה, על מנת להסיר מהם את הכישוף. הגעתי לבית הוריו של הזמר דודו אהרון, ועשיתי את פעולותיי נגד הכישוף שנעשה על פי טענת האם. שנה לאחר מכן נפרד דודו אהרון מחברתו וחזר לבית הוריו, אך מאוחר יותר הזמר ניסה להתנער מביקורי ועזרתי. אני באמת מאחל לו ולמשפחתו הצלחה, הבנתי שהוא התחזק וחזר לצינור הרוחני שלו וברוך השם כך צריך להיות. דוגמה על טיפול שנתתי לאיש עסקים עשיר ומאוד מוכר שביקש ברכה, אמרתי לו שיש בחורה שקשורה אליו ועשתה עליו כישוף אצל ערבי, לא עלינו. איש העסקים מיד סתר את דברי ואמר לי שאני טועה. אמרתי לו, תשמע, אני רוצה לעזור לך, אותה אחת יוצאת מחוץ לגבולות ישראל ועושה עליך כישוף בזמן הזה שאנחנו מדברים עכשיו. הוא שוב בחר לא להאמין, אמרתי לו תהיה בריא, תצליח והוא יצא מהמשרד. לאחר שעתיים הוא חוזר חזרה מבוהל ומפוחד. מסתבר שלאותו אחד יש מישהי שעובדת אצלו, שרצתה לסחוט ולהאשים אותו בהטרדה מינית, והודיעה לו שאם לא יביא לה 5 מיליון שקלים היא תתלונן במשטרה. מה הוא עשה, הצמיד לה חוקר פרטי ואיך שהוא יצא ממני, הלך לקוראת בקלפים שאמרה לו שיש עליו כישוף ערבי מאוד חזק, ושם הוא מקבל שיחת טלפון מהחוקר שמספר לו שאותה עובדת נמצאת בכפר שנקרא דיר אל אסד. הוא חזר אלי והתנצל ממש. אמרתי לו, שאת הדברים האלה ראיתי בכח התורה ואני יכול רק לעזור לו וכך היה ברוך השם".

האם כבודו מסכים לכך שנפרסם מס' תגובות של אנשים אשר נפגשו איתך בעת שקיבלו ממך ייעוץ וטיפול בנושאים שונים?

"אם אתה מתכוון לפרסם דברים שנאמרו על ידי אנשים שנפגשו איתי, וזה כמובן בהסכמתם, לי אין כל מניעה".

האם אפשר לשמוע גם על אחד המקרים שבו טיפלת בתחום הבריאות? 

"כן בוודאי. כל זמן שאני לא חושף את הפרטים האישיים של הפונים אליי, אין כל מניעה מבחינתי לתאר את המקרה הזה. פעם הגיעה אליי אישה אשר טענה כי היא לא מרגישה טוב, וכל הבדיקות שביצעה לפי בקשת הרופא שלה יצאו תקינות. כבר במבט ראשון, עוד לפני שסיפרה לי על תוצאות הבדיקות הרפואיות, ראיתי על פניה כי היא חייבת לעבור ניתוח להסרת הרחם. לפני שבישרתי לה את הדבר, סיפרתי לה כמה דברים על עצמה ועל משפחתה, כאילו שהיה מונח על שולחני דף קורות החיים שלה. אני נוהג כך ברוב המקרים, כדי לקנות את אמון האנשים המגיעים אלי. אני מקרב אותם אליי כדי שיסכימו לקבל את הדברים שאותם הם אמורים לשמוע לקראת סוף הפגישה. האישה סירבה להאמין לדבריי בקשר להסרת הרחם שלה כדי להיות בריאה ולהמשיך לנהל אורח חיים טוב ונורמלי. היא קמה בסערה ועזבה את המקום. כעבור יומיים, אותה גברת, שלחה לי מכתב בו היא התנצלה על התנהגותה הגסה, והודתה לי על המלצתי שהתבררה כנכונה. הצעתי לה להגיע שוב אליי כדי להשלים את הטיפול, ואכן היא הסכימה מיד לבקשתי. בפגישה הזאת היא ביקשה לדעת אם כדאי לה לבצע את הניתוח במקום שהקופה שבה היא חברה, קבעה לה. מהיכרותי את עולם הרפואה בארץ, הצעתי לה בית חולים אחר. הפעם היא קיבלה מיד את הצעתי, היא לקחה נר לברכה והשמעתי לה תרועה באמצעות השופר המונח על שולחני, תרועה המוצאת את דרכה לשמיים, לברכה ולהצלחת הניתוח."

המאיר לבריות נמצא במרחק של שיחת טלפון

לסיום, האם היו פוליטיקאים שפנו אליך לקבלת ברכה או לברר אם יש להם סיכוי לזכות בבחירות המוניציפליות?

"כן, היו אצלי כמה מועמדים, ביניהם גם ראשי רשויות וחברי מועצה אשר לא הסתפקו בסקרים, אלא רצו לדעת לפני כולם אם באמת הם יזכו בבחירות לעוד קדנציה. לצערי, יש לי אישור רק מראש עירייה אחד לגלות את שמו, ואני מכבד אותו בדיוק כמו אלה שביקשו ממני שלא לחשוף אותם. ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, נפגש איתי כשבועיים לפני יום הבחירות. כבר בראשית הפגישה ראיתי על פניו כי יש לו את הסיכויים הגדולים ביותר לנצח, ואמרתי לו, שאם לא יקרה משהו יוצא דופן, הוא ימשיך להוביל את העיר. אני לא מכיר את הלך הרוחות באשדוד, אבל על פניו של ראש העיר רואים שמספר אוהביו כפול ממספר שונאיו, הוא תורם לעיר ומרגישים את השינוי הזה בנחת רוח שיש לציבור שאני פוגש כשאני מקבל קהל באשדוד".

הודיתי לרב על דבריו המאירים ונפרדנו לשלום. כמו כן זכיתי בברכה אשר תגיע לכל מי שקרא את הכתבה.