ביום רביעי האחרון נעלמו עקבותיו של היהלומן בוריס בוטרשוילי, בן 56 ואב לארבעה מלוד. עשרות מתנדבים ובני משפחה, כולל קרובים שהגיעו מחו"ל וכוחות גדולים של משטרה ערכו חיפושים נרחבים אחריו ולאחר חקירה אינטנסיבית,  מצאו חוקרי צוות חקירה מיוחד של משטרת ישראל את גופתו של הנעדר ביער מודיעין ועליה סימני אלימות.

במשטרה חשדו כי נרצח ועצרו חשוד במעשה - יאיר בנימינוב, תושב מודיעין בן 49 . על פי החשד, בנימינוב הוביל את בוטרשוילי ליער מודיעין בתרגיל המכונה "כיפה אדומה", ולאחר מכן ירה בו מטווח אפס. אחרי שירה בו, הכניס אותו לשוחה וכיסה את גופתו בחול ובאבנים באופן שיקשה  על איתורו.

בנימינוב נלקח למעצר ונחקר. לאחר יממה של חקירה מאומצת על ידי צח"מ שפלה נשבר בנימינוב, הודה במעשה ואף שיחזר את הרצח. הוא הוביל את החוקרים למקום שבו קבר את גופתו של בוטרשוילי תחת ענפי עצים ואבנים. חוקרי המשטרה מציינים כי : "רק מי שהיה נוכח בזמן הרצח יכול היה לדעת שהגופה שם".

אך בעיה אחת נותרה - האקדח שבו ירה לא נמצא. יחידות כלבנים של המשטרה מסתובבים ביער ומחפשים את כלי הנשק שלטענת בנימינוב הושלך באזור לאחר הרצח, אך  עד עתה האקדח טרם נמצא. כמו כן, נעלם תיק היהלומים שנשא עמו בוריס בוטרשוילי.

גם המניע למעשה עדיין לא ברור לחוקרים. בנימינוב לא מספר לחוקרים מה גרם לו לרצוח את הקורבן. במשטרה מעריכים כי בנימינוב רצח את בוטרשוילי בגלל חובות כספיים.

בית משפט השלום בראשון לציון האריך בשמונה ימים את מעצרו של יאיר בנימינוב. סנגורו, עו"ד גיל גבאי טען  כי מרשו נחטף לפני כמה שבועות לכמה ימים על ידי עבריינים ושוחרר. לדברי גבאי, כתוצאה מכך נאלץ בנימינוב לקבל טיפול פסיכיאטרי.

בשער: בוריס בוטרשוילי ז"ל. צילום מסך פייסבוק