משטרת ישראל עצרה תושב מזרח ירושלים בן 24, בחשד שביצע מעשים מגונים בנערים במודיעין.  מהחקירה עלה חשד לפיו בחודש דצמבר האחרון, החשוד נהג ברכב גרוטאות "אלטע-זאכען" במודיעין, ניגש אל שני נערים בגיל 17, בגן ציבורי בעיר והזדהה כשוטר סמוי.  החשוד ביקש לבצע חיפוש על גופם ובמהלך החיפוש ביצע בהם מעשים מגונים.

עוד עלה מהחקירה חשד לפיו לקח החשוד את אחד הנערים לרכבו וביצע לעיניו מעשה מגונה בגופו.

חקירת המשטרה הביאה בשבוע שעבר לאיתורו ולמעצרו של החשוד והוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. 

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ ועם סיום החקירה הגישה הפרקליטות הצהרת תובע לפיה יוגש כתב אישום כנגד החשוד.

בהודעה שהופצה בקבוצות וואטסאפ של הורים בעיר, הועברה הודעתה של אימו של אחד הנערים, בה היא מבקשת להזהיר אימהות והורים נוספים בעיר ומספרת את שקרה לבנה: " חשוב לי לשתף אתכם בחוויה מזעזעת שעבר בני, כותבת האם, שהיה בגינה בלב העיר, עם חברו, לפתע הגיע רכב פרטי, ישן , מהרכב יצא גבר והציג את עצמו כשוטר סמוי. הציג אפילו תעודה ודרש מהילדים להתפשט. ערך חיפוש גופני כאילו הוא מחפש אלכוהול וסמים, איים והלחיץ אותם מאוד, דיבר בטלפון עם "תחנת משטרה" ואמר שיגיעו ניידות לעצור שני צעירים שיכורים, למרות שהילדים היו בסדר.בהמשך איפשר לחבר של בני "לברוח" , איים על בני עם נשק והכניס אותו לאוטו שלו ונסע.. ה"שוטר הסמוי" תקף מינית את בני", ממשיכה האם ומתארת בהודעה שפורסמה, "אך בנס הילד נמלט מהרכב, ולמזלינו יצא מזה והלך להגיש תלונה במשטרה"