צילום מסך מתוך פייסבוק

דיאנה רז ז"ל, מאמנת לזוגיות בת 35 ואמא ל- 4 ילדים מהיישוב נעלה, נרצחה אמש ביריות בביתה. 

בעלה, שוטר המשרת בתחנת המשטרה במודיעין, היה זה שהתקשר למשטרה ודיווח כי רצח את אשתו. כוחות משטרה ופראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע מצאו את דיאנה כשעל גופה סימני ירי והיא ללא רוח חיים, וקבעו את מותה במקום.

פראמדיק מד"א שהגיע למקום סיפר: "היא הייתה מחוסרת הכרה, ללא רוח חיים, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו מספר בדיקות רפואיות אך נאלצנו לקבוע את מותה בצער רב".

לאחר שדיווח למשטרה על הירי, התקשר הבעל לאמו המתגוררת ביישוב סמוך וביקש ממנה להגיע ולאסוף את הילדים. על פי החשד, ארבעת ילדיהם של הזוג היו בבית בעת ביצוע המעשה.

הבעל נעצר ונלקח לחקירה, בה הודה כאמור במעשה ואמר לחוקרים כי אינו יודע להסביר מדוע עשה זאת. במהלך הלילה הובא החשוד אל הבית ביישוב נעלה, שם שיחזר לעיני החוקרים את המעשה. עוד עולה מהחקירה כי בני הזוג רבו ובשלב מסוים שלף החשוד את אקדחו האישי וירה לעבר אשתו שתי יריות. אחד הכדורים פגע בראשה והרגה.  הערב, מוצ"ש, יובא החשוד לדיון בבית המשפט, שם יבקשו ככל הנראה להאריך את מעצרו. פרקליטו של החשוד ברצח מסר כי יבקש מבית המשפט לשלוח אותו להסתכלות פסיכיאטרית.  

דיאנה, אשר הייתה מנטורית לזוגיות, עודדה במסגרת עבודתה נשים וזוגות לעשות שינוי בחייהם כדי לפתח מערכת יחסים טובה וזוגיות מאושרת. בעמוד הפייסבוק שלה שיתפה כי בעברה הייתה במערכת יחסים הורסת ומאמללת, אך עברה מהפך בחייה לאחר שיישמה כל מה שלמדה.  "את כל לימודיי יישמתי בחיי האישים והיום אני נשואה לגבר מדהים", כתבה באחד הפוסטים ששיתפה בעמוד הפייסבוק שלה, והוסיפה: "אני עוזרת לנשים רבות לצאת מפחדים וחסמים, למשוך אליהן את הגבר האידיאלי ללא פשרות, לצאת ממערכות יחסים מאמללות ולהגיע לזוגיות בריאה ומאושרת".

שכנים מהיישוב אומרים כי בתקופה האחרונה היה מתח בין בני הזוג,  אך מעולם לא דמיינו שכך זה יסתיים.

יהי זכרה ברוך


אם אישה בסביבתכם נמצאת במערכת יחסים אלימה, הפנו אותה לקו החירום של משרד הרווחה בטלפון 118 או 077-9208560, או התקשרו בעצמכם. המוקד מאויש במשך 24 שעות ביממה ומעניק שירות בעברית, בערבית, ברוסית ובאמהרית.