בתום חקירת משטרת ישראל, הוגש  כתב אישום נגד הנער בן ה-  16 ממודיעין שתקף בשבוע שעבר  שני מבוגרים ברחוב עמק החולה במודיעין

מכתב האישום עולה כי הנאשם, אשר שהה בסמוך לבניין ברחוב עמק החולה במודיעין, ניגש ללא כל אזהרה מוקדמת לעברו של תושב העיר בן 78, נעמד מאחוריו, לפת את צווארו בידיו וגרר אותו עמו אל ספסל במרחק של כ-200 מטרים. בהגיעם לספסל, הושיב הנאשם את האיש על הספסל ודרש ממנו לא לזוז.

עוד עולה מכתב האישום כי לאחר מכן, נכנס הנאשם לבניין סמוך שם פגש בגברת כבת 60. בזמן שהגברת ירדה במדרגות נעמד מולה הנאשם , צעק עליה ותפס בשתי זרועותיה בידיו.

האישה ניסתה להדוף את הנאשם וכתוצאה מהמאבק נפלו שניהם במורד המדרגות. הנאשם תלש ושבר מידה צמיד זהב וכן הפיל מאוזנה עגיל זהב ומכשיר שמיעה. הגברת צעקה לעזרה והנאשם הכה אותה בגופה ולפת אותה סביב פלג גופה העליון כשהוא שוכב עליה.

שוטרים שהגיעו למקום, משכו בידיו של הנאשם והורידו אותו מעל האישה, שכתוצאה ממעשיו של הנאשם נחבלה ונפצעה. מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת וכעת הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין תקיפה הגורמת חבלה ממש, תקיפה סתם והיזק לרכוש במזיד.

צילום אילוסטרציה: Depositphotos