שבוע ההוקרה הארצי לחיילי צה"ל יתקיים לראשונה בישראל בשבוע הבא, ומודיעין תיקח בו חלק פעיל ומשמעותי.

את השבוע יזמה האגודה "יחד למען החייל", שמאחדת את קרן לב"י והאגודה למען החייל. שבוע ההוקרה, שיחל ב-29 ביוני יסתיים ב-8 ביולי, יכלול מספר אירועים ברמה הארצית, ועשרות אירועים מקומיים בהובלת הרשויות המקומיות וסניפי המתנדבים. מטרת היוזמה היא הוקרת תודה והערכה לחיילי החובה בצה"ל ובגופי הביטחון השונים על פועלם ומסירותם לשמירה על ביטחון מדינת ישראל.

מודיעין כעיר המובילה באחוזי הגיוס לצה"ל, הצטרפה ליוזמה בהובלת "יודה" –  מרכז הצעירים העירוני, הזרוע של העירייה המטפלת באוכלוסיית החיילים בעיר. נציגי העירייה וסניף מודיעין של האגודה למען החייל ייצאו ביום ראשון הקרוב בבוקר לתחנות הסעות החיילים והרכבת ויחלקו להם אוכל ושתייה מתנה עם צ'ופרים והפתעות.

בנוסף, במהלך השבוע תאפשר הבריכה העירונית כניסה חינם לכל חייל שיציג חוגר. לשבוע ההוקרה הצטרפו גם עשרות בעלי עסקים, חנויות ומקומות בילוי, המציעים הנחות מיוחדות לחיילים במדים או בהצגת חוגר במהלך שבוע ההוקרה. 

חנות ורדינון שבקניון תציע מבצעים של 1+1 על כל החנות, וחנות הספרים סטימצקי תמכור ספרים ב-18 שקלים בלבד לחיילים מתוך רשימה מובחרת. חנות "בי-פרש" תיתן הנחה קבועה של 10% לחיילים במדים, וגם חנות "אאוטסיידר" תציע מבצעים מיוחדים לחיילים כמו 1+1 על תחתוני בוקסר וגרביים, ומחירים מיוחדים לביגוד תרמי, סנדלי שטח ו-25% על כלל החנות.

מגנוליה תציע שרשראות צ'וקר ב-49 שקלים לחיילות, "נעמן" תעניק 10% נוספים על המבצעים לחיילים בלבד, "ג'נטלמן" תעניק הנחות מיוחדות לרכישת שעונים וחנות"we-shoes"  תעניק הנחה של 25% על דגמי בלנסטון.

חנות ורדינון בקניון תציע מבצעים של 1+1 על כל החנות, סטימצקי תמכור ספרים ב-18 שקלים בלבד, "בי-פרש" תיתן הנחה קבועה של 10% לחיילים במדים, "אאוטסיידר" תציע מבצעים מיוחדים לחיילים כמו 1+1 על תחתוני בוקסר וגרביים, ומחירים מיוחדים לביגוד תרמי, סנדלי שטח ו-25% על כלל החנות. "מגנוליה" תציע שרשראות צ'וקר ב-49 שקלים לחיילות, "נעמן" תעניק 10% נוספים על המבצעים לחיילים בלבד, "ג'נטלמן" תעניק הנחות מיוחדות לרכישת שעונים 

ליוזמה הצטרפו גם שורה של מסעדות מקומיות שיעניקו בשבוע זה מבצעים והנחות משמעותיות לחיילים: לחם ארז, כרמיז וקפית יעניקו 10% הנחה על התפריט, מדלן בייקרי, הבורגנים, אקא ומיכליס יעניקו 15% הנחה, ורולדין וריבר בקניון יעניקו 20% הנחה. מסעדת ענבה תעניק לחיילים 30% הנחה, ובמקום של ענתוש יקבלו החיילים קפה חינם.

במהלך השבוע יקבלו החיילים בקפה אין כריך ושתייה מתנה וב'בייף' שתייה חינם ומנה ראשונה או קינוח ב-12 שקלים, למי שיקנה מנה עיקרית. חיילים שירצו לבלות בפאבים המקומיים בסוף השבוע ייהנו מ-10% הנחה על התפריט באוסילבן והשמבז במכבים, ממנה ראשונה או קינוח חינם במורדן בר, ממבצע 1+1 על הבירות בפנדה בר ומדיל חיילים בג'פטו בר, הכולל המבורגר ושליש בירה ב-60 שקלים. באייזיק חומוס ובר החדש ייהנו החיילים בשבוע זה משליש ליטר בירה מתנה על כל הזמנת חומוס.