צילומים: דובר צה"ל

בדובר צה"ל ממשיכים לספר לנו על חיילות וחיילים מצטיינים, תושבי מודיעין מכבים רעות, אשר קיבלו לאחרונה אותות הוקרה והצטיינות בזכות מסירותם ותרומתם הרבה לתפקיד בו הם משרתים בחילות השונים:

סגן ארבל שטיין -  מצטיינת מערך הנפגעים.

ביום ראשון ה- 7.5.23, התקיים טקס מצטייני מערך הנפגעים לכבוד יום העצמאות, בראשות רמ"ח נפגעים, אל"ם רעות קורן. בין כלל המצטיינים נבחרה גם סגן ארבל שטיין ממודיעין מכבים רעות.

סגן ארבל, בוגרת תיכון מור, תושבת רעות אשר החלה את שירותה הצבאי בנובמבר 2019 משרתת כיום כסגנית רמ"ד נפגעים בחטיבת גולני. בצה"ל מספרים כי: "כבר מההתחלה ההשקעה והרצינות שלה הייתה ניכרת".

על קבלת אות ההצטיינות סיפרה ארבל: "זה מאוד מרגש עבורי. יש תחושה מעצימה, תחושה משמעותית להיות במעמד הזה, כיף לי מאוד שמעריכים את מה שאני עושה".

סגן ארבל שטיין  


רב"ט ליהי חלד - מצטיינת מערך הנפגעים.

על רחבת הטקס של מצטייני מערך הנפגעים עמדה גם רב"ט ליהי חלד ממודיעין, אשר נבחרה גם היא לקבל אות הצטיינות מרמ"ח נפגעים. 

ליהי, בוגרת תיכון עירוני א' בעיר, משרתת כמש"קית נפגעים בפיקוד העורף. את שירותה הצבאי החלה באוקטובר 2021 ובצה"ל מספרים כי: "מאז ומתמיד היה ניתן לראות את התושייה הרבה שבה, ורצונה הטוב לעזור".

על קבלת אות ההצטיינות סיפרה ליהי: " זו הרגשה מדהימה. ועל זה ניתן להגיד: אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה".

רב"ט ליהי חלד  


סמ"ר אסף פאנוס - מצטיין מח״ט חילוץ והדרכה.

לכבוד יום העצמאות ה-75 לישראל, התקיים ב-3.5.23 טקס מצטייני מח״ט החילוץ וההדרכה, אל״ם אלעד אדרי. בין כלל המצטיינים נבחר גם סמ״ר אסף פאנוס ממודיעין מכבים רעות.

אסף, בוגר תיכון ברנקו וייס, משרת כבוחן רכב בגדוד רם ואת אות ההצטיינות קיבל בזכות עבודתו המסורה והתמדתו בתפקיד בו הוא משרת.

את השירות הצבאי  החל אסף כלוחם בגדוד רם באוגוסט 2019, בהמשך יצא לקורס מ״כים, שירת בתפקיד מפקד טירונים בבא״ח העורף ולאחר מכן מ״כ בגדוד רם במשך 5 חודשים. משם המשיך לתפקיד רס״פ טירונים בבא״ח העורף ולאחרי זה הפך לרס״פ בגדוד רם. כיום משרת בקבע בתפקיד בוחן הרכב של גדוד רם.

על ההצטיינות הוא מספר בהתרגשות: "קבלת ההצטיינות משמעותית מאוד עבורי, חתירה למצויינות תמיד הייתה חלק ממני ואני שמח שכעת ניתן לקצור את הפירות.״

סמ"ר אסף פאנוס


סמל ראשון א׳ -  מצטיין מפקד חטיבת שומרון.

ביום שלישי, 2.5.23 התקיים טקס מצטייני מפקד חטיבת שומרון לכבוד יום העצמאות. בין המצטיינים נבחר סמל ראשון א׳, המתגורר במודיעין ומשרת כמפקד ביחידת ניצן 636.

בצה"ל מספרים כי: "את הצטיינותו קיבל בזכות הערכים המובילים אותו- מקצועיות, שאיפה למצויינות ואחריות. בנוסף על כך כל שירותו מלא בעשייה על מנת לקדם את סביבתו מתוך נדיבות ונתינה גדולה".

את שירותו הצבאי החל א' בטירונות לוחמים ולאחר מכן התחיל אימון מתקדם שארך כארבעה חודשים. במהלך הכשרתו, הוסמך סמ״ר א׳ להיות א.מודיעין, יצא לקורס מכי"ם וכיום הוא מפקד על חיילים בפלוגת חנית של 636.

א' מתאר את תפקידו ואת עשייתו כדבר משמעותי ומספק, ומספר כי חייליו משמעותיים עבורו במיוחד ונותנים לו את המוטיבציה לעשות את המקסימום בכל זמן ועת.
את אות ההוקרה קיבל סמ״ר א' לאחר הערכת מפקדיו האישיים ומפקד היחידה בזכות עשייתו ותרומתו הרבה. על ההצטיינות הוא מספר בהתרגשות: ״משמח לקבל הערכה על עשיה מרובה שנשארת מאחורי הקלעים ״.