קורס הטיס, הקורס היוקרתי של חיל האויר, מכשיר את אנשי צוות האוויר, טייסים, נווטים ומכוננים, אשר אמונים על ביצוע פעולות אסטרטגיות ושומרים על הביטחון של מדינת ישראל בפעילויות אוויריות.  בקרב מסיימי מחזור  177 של קורס הטיס נמצאים - סגן י', נווט קרב, סגן ל', מגמת קרב, וסגן א',מגמת קרב - כולם תושבי מודיעין.

סגן י', בן 21 ממודיעין, מסיים כנווט קרב. במהלך הקורס אף הספיק לסיים תואר במדעי המדינה ומדעי המחשב. הוא מספר על עצמו שהוא משחק סקווש מכיתה ז' ואף הגיע למקום ה- 3 בתחרות ארצית, ושיחק כנציג נבחרת ישראל. הוא התחיל לאמן כשהיה בכיתה י"א, כאשר בעקבות הפעילות שלו והצלחתו בתחום, אישר לו צה"ל להיות ספורטאי פעיל בצבא אך י' החליט לוותר על כך בכדי להגיע לקורס טיס, זאת לאחר שהצליח במיונים לקורס. 

סגן ל', בן 21 ממודיעין, מסיים במגמת קרב. בתיכון למד בהרחבה את תחום מדעי המחשב וכלכלה. הוא מעיד על עצמו כי תחביביו הם לנגן בגיטרה, סקי ופריזבי. היה בתנועת הנוער "מכבי צעיר" בתור חניך ותפקד כמה שנים בצוות הטכני של תנועת הנוער, שם דאג לארגן טקסי אש, מחנות קיץ ועוד.  ל' מספר כי כשהיה צעיר, אבא שלו לקח אותו למסדר כנפיים וזה הלהיב אותו, בנוסף, תמיד רצה כי השירות שלו בצה"ל יהיה משמעותי.  במהלך קורס הטיס הוא סיים תואר בניהול מערכות מידע.

סגן א', בן 22, ממודיעין, מסיים במגמת קרב. בלימודיו בתיכון, למד בהרחבה את תחומי מדעי המחשב ופיזיקה. הוא מספר על עצמו כי תחביבו העיקרי הוא גלישה. א' היה בתנועת הנוער "הצופי" מגיל צעיר ואף שירת שנת שירות, לפני גיוסו לצה"ל, בה פעל לפיתוח שבטי "צופים" בפריפריה דרך גרעין "רעים".  במהלך הקורס הוא סיים תואר במתמטיקה ומדעי המחשב.