צילומים: דובר צה"ל

לכבוד ראש השנה הוענקו אותות הצטיינות לחיילות וחיילים המשרתים ביחידות השונות בצה"ל. בין המצטיינים, נבחרו גם חיילות וחיילים תושבי העיר, אשר קיבלו השבוע אות הצטיינות והוקרה בזכות מקצועיותם, הישגיהם ותרומתם הרבה ליחידה בה הם משרתים.

סמל דולב ראובן הרוש - מצטיין מפקד חטיבת החילוץ:

דולב, המשרת כמדריך רפואה בבסיס האימונים הפיקודי של פיקוד העורף, קיבל אות הצטיינות ממפקד חטיבת החילוץ, אל"ם אלעד אדרי, בזכות מסירותו לתפקיד והפגנת מקצועיות רבה בעת ביצוע תפקידו.

על ההצטיינות סיפר דולב בהתרגשות: ״כשקיבלתי את שיחת הטלפון הייתי מופתע, זה מאוד ריגש אותי. אני אוהב מאוד את התפקיד ומרגיש שיש לו משמעות וחשיבות קריטית לכוחות הרפואה של פיקוד העורף.“

סמלת לילך אביסרור - מצטיינת מפקד מחוז ירושלים והמרכז בפיקוד העורף:

לילך, המשרתת כמשק"ית ת"ש, קיבלה אות הצטיינות ממפקד מחוז ירושלים והמרכז, אל״ם אמיר בן דוד, בהוקרה על עשייתה, תרומתה הייחודית ומתן דוגמה אישית תוך גילוי יוזמה וחתירה לניצחון. 

על קבלת ההצטיינות סיפרה: ״לא הצלחתי להגיב מרוב התרגשות״.

 סמלת עינב אסרף - מצטיינת מפקד מחוז ירושלים והמרכז בפיקוד העורף:

עינב, המשרתת כמנהלת רשת במחלקת תקשוב, קיבלה אות הצטיינות ממפקד מחוז ירושלים והמרכז, אל״ם אמיר בן דוד, בהוקרה על עשייתה, תרומתה הייחודית ומתן דוגמה אישית תוך גילוי יוזמה וחתירה לניצחון. 

על קבלת ההצטיינות סיפרה עינב: ״אני מרגישה גאווה ומוקירת תודה למפקדיי שהכירו בהישגיי, אני נרגשת שהגעתי למעמד זה ואמשיך להתמיד ולשאוף גבוה.״

 טוראי דביר איתן - מצטיין מפקד מחוז ירושלים והמרכז בפיקוד העורף:

 טוראי דביר, המשרת כנהג יחידה במחוז, קיבל אות הצטיינות ממפקד מחוז ירושלים והמרכז, אל״ם אמיר בן דוד, בהוקרה על עשייתו, תרומתו הייחודית ומתן דוגמה אישית.
על קבלת ההצטיינות הוא מספר: ״הופתעתי והתרגשתי מאוד לקבל את ההצטיינות וההערכה, אני שמח מאוד לתרום ולתת מעצמי לטובת הפעילות של הצבא ככלל ושל המחוז בפרט.״

ברכות למצטיינים ובהצלחה בהמשך הדרך!