צילום: מאוחדת


קופת החולים 'מאוחדת' החלה לחסן את מבוטחיה, בני 5-11 נגד קורונה, ובהתאם להנחיית משרד הבריאות פתחה אתמול (שלישי) עשרות מתחמי חיסון לחיסון הראשון של ילדים בשכבת גילו זו.

לדברי מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב: "מוטלת על כולנו המשימה החשובה, לעשות את מירב המאמצים על מנת לבלום את התפשטות המחלה. זוהי הזדמנות אדירה למנוע הדבקה נרחבת ותמותה של אוכלוסיות בסיכון. צריך לזכור שהקורונה עוד כאן, השמיים פתוחים ועלולים להגיע לישראל וריאנטים חדשים כך שהתחלואה יכולה לעלות שוב ולכן הזמן הזה הוא הנכון ביותר להתחסן, שכן רמת התחלואה נמוכה יחסית. אני קורא ללקוחות מאוחדת שטרם התחסנו - לבוא ולהתחסן".

נקודות החיסון במחוז דרום במאוחדת, נגד נגיף הקורונה:

מודיעין מכבים רעות - לב העיר (עזריאלי), קומה 3 בית אלעזר
אשקלון - הגבורה
אילת - מאוחדת ששת הימים, שכונת שחמון
אשדוד - קרן היסוד, רובע ד'; שבט לוי-רובע י"ב ורבי יהודה הנשיא ברובע ז'.
באר שבע - וינגייט
גן יבנה - העצמאות
בת ים - יוספטל
חולון- שד' קוגל
ראשון לציון - קדמת ראשון, פיק"א 31
רחובות - בנימין
רמלה - שד' הרצל, בית רוחם
קרית גת - נתיבות שלוםמנהלת הסיעוד המחוזית במאוחדת מחוז דרום, רויטל תורג'מן: "חשוב מאוד להתחסן ולמנוע את המחלה ואת הסיבוכים האפשריים שלה - תסמונת דלקתית רב מערכתית הקרויה pims המופיעה לאחר המחלה ו-long covid הגורם להימשכות תסמיני הקורונה המתאפיינים בחולשה, כאבי בטן וראש, ירידה כללית בתפקוד וכד'. מעבר לכך, החיסון יאפשר חיי שגרה לרבות צמצום ההדבקות במסגרות החינוך ולשמר אותן פתוחות. המחיר הנפשי  של בידודים וסגרים לילדים הוא כבד מאוד. אני קוראת להורים לסייע למאמץ הלאומי מול המגפה ולהביא את ילדיהם לחיסון המשמעותי עבורם. חשוב לזכור שהתועלת מהחיסון עולה בסדרי גודל על הסיכון האפשרי ממנו".


ההרשמה לחיסונים דרך האפליקציה, האתר או המוקד שמספרו 3833*