צילום: Depositphotos

ספורטאים מצטיינים, ההודעה הזו עבורכם - בימים אלה מפרסמת עיריית מודיעין מכבים רעות קול הקורא לספורטאים מצטיינים תושבי העיר להגיש בקשה לקבלת מלגה. המלגה מיועדת לעודד ולסייע לספורטאים מצטיינים בקידום הכשרתם והישגיהם בענף בו הם מצטיינים. המלגה בסך של עד 4,000 שקלים, מיועדת, בין השאר, לסיוע במימון עלויות בהשתתפות בתחרויות בארץ או בחו"ל, השתתפות בקורסים או בהשתלמויות מקצועיות, אימונים מיוחדים, רכישת ציוד וכו'.

מעיריית מודיעין נמסר כי קרן מלגות הספורטאים המצטיינים הניתנת מידי שנה, מהווה אחת מדרכיה של העירייה להשקיע ולקדם את הספורט בעיר, עממי והישגי. ספורטאים יחידים או קבוצות, יוכלו להגיש בקשה למלגה ובתנאי שיעמדו בקריטריונים המפורטים באתר העירייה וכוללים, בין היתר עדיפות למי שעוסק בספורט המוכר כענף אולימפי, הישגים וכן מצב סוציו אקונומי.

המועד האחרון להגשת מועמדות למלגה הוא 14.10.2021 – את הטפסים יש להעביר למשרדי אגף הספורט – בעיריית מודיעין מכבים רעות אולם הספורט עירוני א'  או בדואר אלקטרוני: [email protected]/il . הוועדה תקבע את זהות הזוכים במלגה לא יאוחר מיום.21.10.2021.

כל הפרטים באתר העירייה - https://www.modiin.muni.il/ModiinWebSite/ArticlePage.aspx?PageID=996_1729

 

חבר מועצת העיר מחזיק תיק הספורט, אלעד שמעונוביץ: "יש לנו בעיר ספורטאים מצויינים שמייצגים אותנו בתחרויות ארציות ובין לאומיות במגוון דרכים ומביאים לנו הרבה מאוד כבוד. זו ההזדמנות שלנו כעירייה לתמוך ולסייע להם במימון הפעילות היקרה שנופלה ברובה על ההורים, ואני מזמין את כל מי שעומד בקריטריונים להגיש בקשה לקבלת מלגה".