צילום: מודיעין נט

משרדי החינוך והבריאות, בשיתוף עם מגן דוד אדום והשלטון המקומי יקיימו מבצע חלוקת בדיקות אנטיגן לתלמידים בגילי 12-3, בניסיון למנוע ככל האפשר כניסת תלמידים מאומתים לקורונה לבתי הספר ולגנים,  אחרי חגי תשרי.

במודיעין מכבים רעות, מבצע חלוקת ערכות הבדיקה המהירה יחל היום, שלישי, 14.9.21, ויתקיים במהלך ימי החול ובחול המועד סוכות, או עד סיום חלוקת הערכות.

מיקומי מתחמי חלוקת הבדיקות במודיעין:

אולם השבטים בשדרות יצחק רבין 23

אולם הספורט עירוני א' בשדרת דם המכבים 2

אולם עירוני ה' ברחוב אבני חושן 52

מקומות אלו יפעלו בימי חול ובחול המועד סוכות מהשעה 18:00 עד 22:00.

ניתן יהיה לקבל את ערכות הבדיקה המהירה גם במקומות הבאים:

מתחם הבדיקות המהירות בחניון פארק הספורט והנופש - משעה 11:00 עד 22:00 בימי חול ובחול המועד סוכות.

מתחם מד"א בשדרות מנחם בגין - משעה 15:00 עד 22:00, בימי חול ובחול המועד סוכות.


מה עושים?

למתחם חלוקת הבדיקות יש להביא תעודת זהות כולל ספח. לקיחת הערכות היא אישית ולא תהיה אפשרות לקחת עבור אחרים. אין צורך בתיאום תור.

את הבדיקה מבצעים אחרי החגים, ערב החזרה ללימודים (לא יותר מ- 24 שעות לפני). 

אם יצאה תוצאה חיובית, יש לבצע בדיקת PCR בקופת החולים או במתחם פיקוד העורף ולשהות בבידוד עד לקבלת התשובה.


חיים ביבס, ראש העיר: "אני מודה למד"א שהצליחו להתארגן מהר ולפעול לחלוקת ערכות הבדיקה בצורה מהירה ויעילה ועל הנכונות להרחיב את מיקומי החלוקה על מנת להקל על התושבים ולעודד אותם להגיע ולקחת את הערכות החשובות הללו, שמסייעות מאוד בחזרה בטוחה יותר לשגרת הלימודים לאחר החגים. כפי שראינו לפני ה-1.9 שהייתה היענות גבוהה מצד ההורים שמעידה על לקיחת אחריות וערבות הדדית, אני מאמין שכך יהיה גם עכשיו. היבדקו ושימרו על הילדים".

ברוך בוחניק מחזיק תיק הבריאות: "פתיחת מוקדי חלוקת בדיקות נוספים בעיר ע"י מד"א  לרווחת התושבים ,מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש ומראה ששיתוף פעולה בסופו של יום מסייע לשפר את רמת השירות לתושב ועל כך תודתי למד"א על ההתגייסות".

ישי ראוכברגר, מנהל תחנת מד"א בעיר וחיליק עזרזר יו"ר מתנדבים: "מתנדבי תחנת מד"א במודיעין מכבים רעות התגייסו בהמוניהם למבצע החשוב הזה, ופועלים שעות ארוכות כדי לסייע בגדיעת שרשרת ההדבקה, וכדי להבטיח את שלומם ובריאותם של התושבים. ההירתמות הזאת למען הקהילה, בזמן כה קצר, מרשימה בכל פעם מחדש. תושבי מודיעין מכבים רעות יכולים להיות בטוחים שאנו איתם ולמענם.