לקראת פתיחת שנת הלימודים עדכנה השבוע עיריית מודיעין מכבים רעות על בחירתה של מנהלת חדשה לבית הספר היסודי הממ"ד "אבני החושן" - מיכל חילקו.

מיכל תיכנס לתפקידה בתחילת שנת הלימודים, ותחליף את לידיה אפריאט שפרשה לגמלאות. מעיריית מודיעין נמסר כי לידיה ניהלה את בית הספר אבני החושן לאורך 16 שנים, מיום הקמתו, במקצועיות, מסירות ורגישות זאת לאחר שכיהנה כסגנית בבית הספר נתיב זבולון.

מיכל אשר נכנסת לתפקיד כאמור, הייתה סגנית בית הספר בארבע השנים האחרונות. בעלת תואר שני M.A בחינוך, ניהול וארגון מערכות חינוך. בתפקידה כסגנית, הייתה אחראית על ניהול מערכות בית הספר, עבודה עם צוותים, שותפה לבניית תכניות העבודה הפדגוגיות הבית ספריות, איתור והכשרת רכזת פדגוגית ועוד. בעברה, הדריכה מטעם משרד החינוך בתפקיד "מורה מובילה" וכן מטעם מט"ח בתחום כישורי שפה בבתי ספר במרכז הארץ. 

ראש מינהל החינוך, בתיה שוכן אורבוך בירכה ואמרה השבוע: "לידיה אפריאט ניהלה את בית הספר במקצועיות פדגוגית וניהולית . תחת ניהולה היה אבני החושן בית למאות תלמידים, עולים חדשים, שעשו בבית הספר אבני החושן את צעדיהם הראשונים בחברה הישראלית. אנו מודים ללידיה על כל העשייה המשמעותית במהלך השנים ומאחלים לה פרישה מהנה ובריאה ולמיכל, הצלחה רבה עם כניסתה לתפקיד המאתגר".

מיכל חילקו: "בית הספר שלנו הוא בית לחינוך בו נכנסים באהבה ובשמחה. אני מאמינה בהעצמת הצוות והתלמידים ומאחלת לנו שנה בריאה ומבורכת ושיתוף פעולה פורה."