צילום: דוברות המשטרה

ב- 30.7.21 התקבל דיווח במשטרת ישראל מאזרח שמסר כי בעת שנסע בכביש מס' 1 קפצה לפני רכבו בחורה יחפה וחבולה שסיפרה לו כי ברחה מביתה לאחר שבני משפחתה היכו וכלאו אותה. שוטרי תחנת מודיעין הגיעו למקום, אספו את הצעירה בת 19 והעבירו אותה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי לאחר שהבחינו בחבלות קשות על גופה. 

 מעדותה של הצעירה בבית החולים התברר כי היא הוכתה קשות באמצעות מוט ברזל, אלה וכבל חשמלי ע"י הוריה ואחיה לאחר שגילו כי היא ניהלה קשר עם בחור מדרום הארץ. בהמשך, נקשרה הצעירה בשרשרת ברזל באחד החדרים בכדי למנוע ממנה לברוח. לאחר שחששה כי בכוונת משפחתה להרוג אותה, ניצלה הצעירה את היעדרותם של בני משפחתה באחד הימים כדי להימלט ולהזעיק עזרה.  

כוחות משטרה שהגיעו למאהל בו נמצאת משפחתה ביער בן שמן, איתרו ועצרו את הוריה ואת אחד מאחיה, שאר האחים שהיו מעורבים בתקיפתה וכליאתה, נמלטו מהמקום ולאחר מאמצים רבים אותרו ונעצרו שני אחים נוספים מספר ימים מאוחר יותר. 

מעצרם של חמשת החשודים (18,21,22,46,50) הוארך ע"י בית המשפט מעת לעת, ועם סיומה של חקירה מקיפה ומורכבת, הוגשה היום הצהרת תובע ע"י יחידת התביעות במחוז מרכז על הכוונה להגיש כתב אישום כנגדם בימים הקרובים וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים.