תוכן מקודם

"לא רצינו להקים עוד סופר"

מיטל ואופיר מיכאל, הורים לשישה ובעלי רשת 'סופר אופיר' ו'מלך הבשר והעוף' לא חדשים בתחום. הרשת שהקימו בעיר מבשרת ציון יחד עם שותף נוסף, משגשגת ומושכת לקוחות מקומיים רבים שאוהבים את המותג, האיכות, הנקיון והשירות. הרצון לצמוח הוליד את הרעיון להקים מקום שלב ליבו קצביה, אבל שאפשר גם למצוא בו כל מה שצריך כדי להכין את הארוחה ומה שסביבה.

הקונספט – פרימיום. והקו שמוביל: איכויות גבוהות, מותגים מובילים, טריות. "בכל יום עוברים על הכל, מפנים כל מה שלא נראה 100% ומכניסים סחורה חדשה", הם מספרים, "לקצביה מגיעה בכל יום סחורה חדשה וטריה!"

מיטל, הבעלים והאחראית על הקמת החנויות החדשות, קידום, והעסקת עובדים.

במודיעין בחרו בני הזוג להקים את החנות הייחודית במרכז המסחרי "מודיעין סנטר". "הבחירה הייתה קלה, בגלל המרחב הגדול ומקומות החנייה הרבים. לא רציתי שהלקוחות יסחבו מוצרים בהליכה ארוכה עד שיגיעו לרכב". 

נתח השדה במודיעין סנטר

מחלקות מדוגמות אחת אחת

אז כאמור, לב ליבה של החנות הוא הקצביה – בה תמצאו בשרים איכותיים, נתחים משובחים, עופות וגם דגים טריים בסופי שבוע. לאלו מצטרפת מחלקת הבשרים הקפואים ממותג הבית. "מפעל בשר איכותי מכין עבורנו קולקציית מוצרים שהיא ייחודית רק לנו", מספרת מיטל. בסופי השבוע תמצאו במקום גם מגוון ממולאים כאשר בתכנון להוסיף גם מגוון רחב של אוכל מוכן.

בשרים משובחים. נתחי פרימיום.

מחלקה גדולה נוספת שמקבלת את פניו של כל לקוח כבר בכניסה היא מחלקת הפירות והירקות. הכל נוצץ וטרי "כי אנחנו מחפשים לקוחות שלא מעוניינים בפחות מזה" מציינת מיטל. "אנחנו לומדים את הכמויות כדי לזרוק פחות, אבל לא נתפשר על הטוב ביותר. אין מחזור, אין קומבינות".

מחלקות נוספות שיעשו לכם טוב בעיניים וטעים בפה: גבינות פרימיום ממחלבות איכותיות במיוחד, תבלינים, מחלקת סלטים, מחלקת יינות מהארץ ומחו"ל, כלי בישול וסכינים איכותיים וגם כלים חד פעמיים מעוצבים  וברמה גבוהה במיוחד.

"מחכים לתושבים עם תוצרת איכותית, טיפים ואחריות מלאה על חווית קנייה מסוג אחר"

החנות החדשה והייחודית במודיעין סנטר לא מוותרת על אף לקוח פוטנציאלי. רבים כבר פקדו את המקום וחוזרים שוב ושוב בגלל איכות וטריות המוצרים. "אנחנו במגמת גידול והיכרות עם המקום והתושבים, ואנחנו רוצים שעוד ועוד תושבים ותושבות יכירו אותנו ויגיעו ליהנות מחוויית קנייה, טריות ואיכות מוצרים בלתי מתפשרת".

"בקצביה תמיד יש מי שייתן המלצות על הנתחים השונים, יפנק במתכון, או יתאים את כלי הבישול לנתח", מספרת מיטל, "האתר שלנו הושק ממש לאחרונה וניתן לבצע דרכו הזמנות ומשלוחים און ליין. אפשר גם להתקשר לחנות, להזמין ולקבל משלוח הביתה". ולסיכום מוסיפה מיטל: "כדי לקבל מנה מנצחת לא מספיק לדעת לבשל אלא צריך לעבוד עם חומרי גלם איכותיים, והתוצאות כבר ידברו בעד עצמן..."

חשוב לדעת:

מודיעין סנטר, צאלון 21, מודיעין סנטר

טלפון: 08-6288286

שעות וימי הפעילות:

ימים א' - ה': 20:00-08:00

יום ו': 15:00-08:00

כשר בהשגחת הרבנות מודיעין. כשרות: בשר חלק בית יוסף, מחפוד ועטרה.

לפרטים נוספים - נתח השדה