תוכן מקודם

למגוון יוצא דופן של מעדנים התווספו מוצרים אורגניים ובריאותיים וטיפים לארח חיים בריא

דליקטס היא מעדניה קטנה שיש בה הכל – מוצרים ארוזים או במשקל, עשרות סוגי בירות, גבינות מיוחדות מכל העולם, ושלל מוצרים מיובאים או שהוכנו בעבודת יד – כמו אלפחורס, רביולי, פלטות של גבינות מובחרות לאירועים וערכות לפיקניק (רק בלי הסל).

לכל הטוב והמיוחד הזה הוסיפה אביבית את הטאצ' האישי שלה- מזון ומוצרי בריאות בהם היא מאמינה ב- 100%, והכל כמובן מניסיון אישי שכלל שינוי יסודי בדרך החיים, מעבר לתזונה על פי שיטת הרמב"ם וכמובן הפחתה משמעותית במשקל.


"עברתי לאורח חיים בריא שעזר לי להפחית במשקל ולהיות יותר אנרגטית. גם עור הפנים נראה טוב יותר בעקבות התהליך ובגלל שגם בחנות ראיתי שיש רבים שמעוניינים לאכול בריא ושמתעניינים בתזונה איכותית, הקמתי מחלקה של מזון בריא ואורגני והתחלתי להביא גם הרבה קמחי כוסמין, קטניות אורגניות, ממרחים טבעוניים ומוצרים נוספים, בריאים ואורגניים. אני מקפידה לספק מענה לביקוש ולהתעניינות ומציעה מבצעים רבים המפורסמים בדף הפייסבוק שלנו וגם המון מידע וטיפים על החשיבות של המזון הבריא. אני מוצאת שרבים שמחים לראות את השינוי ומברכים על האפשרות לרכוש מוצרים כאלו גם בחנות הקרובה לביתם".


 

מקדישים קצת זמן למנוחה ולמשפחה (במקום לעבוד בשבת)

כאמור, חיים עמוסים יש למשפחת פוזאילוב ממודיעין, אשר פרט לניהול משפחה בת 7 נפשות מנהלים גם את מעדניית דליקטס וגם את סופר 'הכל מהכל' במודיעין (יחד עם אחיו של חנן). המחשבה על התנהלות אינטנסיבית כל כך לאורך זמן גרמה לבני הזוג להחליט על טוויסט קטן בעלילה ולאחרונה החל הדליקטס להיות פתוח בכל יום בין השעות 8:00 ל- 20:00 וביום שישי עד השעה 15:30 לערך. בשבת החנות סגורה ובני הזוג משקיעים את הזמן במשפחה ובמנוחה. "השינוי בארח החיים עשה לנו רק טוב" מסבירה אביבית ומציינת ש"עכשיו, בגלל השינוי, אין לנו צורך להחזיק במוצרי יסוד אשר רבים הגיעו לקנות בשבתות וכך מתאפשר לנו באמת להתמקד בדליקטסים, מוצרים אמריקאים שאנשים מחפשים, מוצרים ממקומות נוספים בעולם ומוצרי בריאות".

 

"תענוג לקבל פידבקים מצוינים ולהרגיש שהבאתי את עצמי לעסק והצלחתי"

דליקטס תחת הנהלתה של אביבית גורפת הרבה תגובות חיוביות. החנות מאוד מסודרת והיום ויש לזה ביטוי. השהייה בחנות מאוד נעימה ולקוחות שמחים לקבל מענה אישי גם באיתור מוצרים ייחודיים שכרגע לא נמצאים בחנות.

"אנחנו ממוקמים בקייזר אבל הלקוחות מגיעים מכל העיר"

חנן, בעלה של אביבית, המנהל כיום את 'הכל מהכל' במתחם פאלאס, סיפר בעבר כי "כשהרעיון להקמת חנות דליקטסים היה מגובש, חיפשנו מקום מתאים ומצאנו אותו בקייזר. הלקוחות מגיעים מכל העיר בגלל שאנחנו מותג ומגיעים לקנות גבינות מהולנד, למצוא את המעדנים שהיו להם בארצות הברית או פשוט לטעום גבינות עשירות וטעימות".


היום, מוסיפה אביבית "אנחנו מציעים מגוון רחב של גבינות איכותיות, טריות וטעימות במיוחד. יש גם זוגות שלוקחים לעצמם פסק זמן של כמה שעות ופשוט מגיעים אלינו, מבקשים מבחר גבינות משובחות ובירה טובה ויוצאים לבלות במרחבי הטבע ובמרחבים הנעימים שלנו ליד הבית".


להעביר את הידע הלאה

"כמנהלת אני אחראית על הכל, כולל העובדים, ההזמנות, הנראות, הקשר עם הספקים ועוד ועוד. לאחריות המגוונת הזו אני מביאה את עצמי – את הרצון שהכל יהיה טיפ טופ, את הרצון לתת ערך מוסף בידע ובטיפים וגם את היכולת להעביר את זה הלאה. אני משוכנעת שלא צריך להיות רק גורם אחד בחנות שיודע לעשות הכל ולכן מלמדת עכשיו את העובדת בחנות את כל מה שאני יודעת כדי שהתלות בי לא תהיה רבה"

לפרטים נוספים -> דליקטס