התגייסות מרשימה ומרגשת למען רווה לב הצעיר ממודיעין, אשר זקוק לקבלת טיפול מציל חיים, אותו יוכל לקבל רק בארה"ב.

סיפורו של רווה בן  ה -8 וחצי ממודיעין, המתמודד עם מחלת הסרטן, נגע ללב של כולם וקמפיין מימון ההמונים שהחל השבוע זכה להתגייסות אדירה. אלפי שיתופים של הקמפיין וציורים של לבבות עם ההאשטאג #נשמור_עליו_שלם הציפו את הרשת בכל הערוצים האפשריים ובתוך יומיים בלבד הושג סכום הכסף המבוקש ואף יותר מכך.

כאמור, רווה צריך לטוס בדחיפות לארה"ב בכדי לעבור טיפול שעשוי להציל את חייו. עלויות הטיפול והשהייה של המשפחה בחו"ל הן גבוהות במיוחד וההערכה היתה כי לשם כך יצטרכו לגייס סכום של כ-4 מליון ש"ח. הציבור התגייס והם אכן הגיעו ליעד -  נכון לכתיבת שורות אלו גוייס סכום של  4,078,367 ₪, אשר נתרמו על ידי  19,166 תורמים.

צילום מסך מתוך אתר התרומות

"המונים פתחו את הלב והכיס, נדיבות שלא תתואר" סיפרה ריעות לב, אימו של רווה בראיון לתכנית "נכון להבוקר" בגל"צ, ורווה שיתף אף הוא בתחושותיו- " אנשים רוצים לעזור לי, אני מרגיש שאוהבים אותי. אחרי שאבריא, אני חולם לחזור לארץ וליהנות מהחיים".

איתי לב, אביו של רווה, הגיב בעמוד הפייסבוק שלו על התגייסות ההמונים, וכתב בהתרגשות - "שום דבר לא באמת יכול לתאר את מה שאני מרגיש עכשיו, הלב פשוט מתפוצץ! תודה ענקית לכולכם!!!"

הקישור נסגר לתרומות, וכל שנותר לשאת תפילה להצלחת הטיפול ולרפואה שלמה ומהירה לרווה.

צילום מסך מתוך חדשות N12