תוכן מקודם

עסק מקומי עם לוק פריסאי

את נהר גפן ומשפחתו, המתגוררים במודיעין מכבים רעות כבר 20 שנה, רבים בעיר מכירים. נהר למד בעירוני א' ולאחר מכן בברנקו וייס, שירת כטבח ב- 669 במהלך כל שירותו ובסופה של התקופה כבר ידע שזהו התחום בו ירצה לעסוק. הוא השתלם כשף בבית ספר דנון למקצועות הקולינריה. אביו יוסי, הנמצא בעסקי התקנה ותחזוקה בתחום כיבוי האש ,מביא לעסק את הידע שצבר בניהול ותמך במיתוג החדש ויוצא הדופן של העסק.

נהר גפן

לגלידריה החליטו לקרוא 'ג'לארטה בוטיק' והמיתוג אכן מדבר בשפה הבוטיקית הן בבחירת הצבעוניות והן בבחירת האלמנטים השונים. במקום הושקעו כסף רב ומחשבה מעמיקה והתוצאה: מקום יוקרתי אך נינוח ובאווירה משפחתית ומזמינה. 

ההשקעה במקום לא הסתיימה בנראות. המשפחה השקיעה רבות בחשיבה על התפריט ועל המכשור שיאפשר לספק את המוצרים האיכותיים ביותר ומאז שקיבלו לידם את המפתחות לעסק והתחילו בשיפוץ החלו ברכישת מכשור חדש ומשוכלל במיוחד כולל מכונה חדשה שמסוגלת לייצר במקביל 16 מנות.

אז מה בתפריט?

גלידות שמנת, גלידות סורבה ויוגורט המיוצרים במקום, על פי המתכונים המוכרים והאהובים של ג'לארטה, עם חומרי גלם איכותיים במיוחד המגיעים ישירות מאיטליה. להיצע המגוון והמוכר מתווספים שלל טעמים חדשים. רק לאחרונה נוספה לתפריט גלידת סורבה סברס והיא כבר נוחלת הצלחה מסחררת.

גלידות בשלל טעמים מפתיעים 

בנוסף, ספינת הדגל והחידוש המרכזי – כנאפה גלידה (וגם כנאפה ללא גלידה כמובן). בג'לארטה בוטיק זיהו את הביקוש הגובר לכנאפה והבינו שזה בדיוק מה שחסר במודיעין. מכונה חדשה שהרכשה במיוחד, מייצרת את הכנפה בדיוק במידה, במתיקות ובמידת העשייה הנכונה. על הכנאפה ניתן לשלב גלידה טורקית משובחת בשני טעמים.

מה עוד מוצע במקום? קפה משובח במיוחד אשר נבחר על ידי פרלמנט מקומי שזומן במיוחד לצורך העניין, עוגות גלידה, וופל אמריקאי על מקל, מילקשייקים מושחתים ומתוקים ועוד ועוד.

הלהיט של ג'לארטה - כנאפה חם וטעים במיוחד

 גם מנחם הורוביץ וצוות תוכניתו הגיעו לבדוק את הכנאפה של ג'לארטה

שיתופי פעולה ומבצעים מיוחדים וחמים במיוחד

בג'לארטה ממשיכים לפצח את קהלי היעד. שת"פ מבורך אחד כבר יצא לדרך, עוד טרם ימי הקורונה, אך ימשיך מייד גם כשנחזור לשגרה- מנויי היכל התרבות הסמוך יקבלו 7 אחוז הנחה לפני המופע ו- 12 אחוז הנחה לאחריו. בנוסף, ניתן יהיה לקיים ימי הולדת במקום, החוגגים יוכלו ליהנות מחבילת מתוקים ובכלל זה עוגת גלידה נהדרת ויפה במיוחד.

מתוק הוא טעם החיים | מילקשייק מושחת של ג'לארטה

שעות הפעילות של המקום מלמדות כי מישהו כאן הבין שהעיר – למרות כל מה שאומרים – מתעוררת מוקדם והולכת לישון מאוחר. או לפחות חלקה. לפיכך הורחבו שעות הפעילות והן מעתה בין 7:30 בבוקר ועד 24:00 בלילה, עם אופציה להארכה עד 2 בבוקר "כדי שלצעירים יהיה היכן לבלות".

בימים אלו, עקב הנחיות משרד הבריאות, לא ניתן לשבת במקום, אך בהחלט ניתן להזמין משלוח של פינוקים מתוקים או להזמין ולהגיע לקחת באיסוף עצמי גלידות במשקל, יוגורט ואפילו כנאפה, שמובטח שיגיע עד אליכם חם חם וטעים במיוחד. 

ג'לארטה בוטיק, עמק דותן 66, מרכז מרל"ז‏.

טלפון להזמנות - 08-9267595