אלפים מתושבי שכונת אבני חן (קייזר) נמצאים בבידוד ביתי, זאת לאחר שהבוקר נודע כי תלמיד נוסף מבי"ס שנמצא בשכונה, נדבק בנגיף. התלמיד, מבי"ס "דרכי יהודה" שהה בבית הספר ביום חמישי, 12.3.2020, ובעקבות אבחונו הורה משרד הבריאות להכניס לבידוד מיידי את כל 650 תלמידי בית הספר ו- 70 המורים ואנשי הצוות. 

זהו בית הספר השלישי בשכונת אבני חן בו אותרו חולי קורונה וכל תלמידיו ועובדיו נכנסו לבידוד. בשבוע שעבר הוכנסו לבידוד תלמידי תיכון עירוני ה', לאחר שאחת התלמידות בו אותרה כחולה בנגיף, ואתמול נודע כי גם מטפלת שעובדת בביה"ס 'חוט השני', גם הוא בשכונת אבני חן,  נדבקה בנגיף הקורונה, ועל כן הורה משרד הבריאות כי כל תלמידי ביה"ס, המורים וההורים ששהו בבית הספר בזמן הפורימון הבית ספרי ייכנסו לבידוד ביתי.

מהחקירה האפידמיולוגית של חולים נוספים שאותרו ואובחנו בעיר, עולה כי חלקם תושבי השכונה וחלקם שהו במוקדים מסויימים ברחבי שכונת אבני חן, כגון בתי כנסת ואיזורי מסחר. (פירוט המסלולים הידועים עד כה, כפי שפרסמנו אתמול במודיעינט)

הבוקר התקיימה הערכת מצב בעיריית מודיעין מכבים רעות, בה הוחלט כי נכון לעכשיו לא יוטל סגר על השכונה, אך העניין ייבחן שוב בהמשך, זאת בעקבות הנחיית ראש הממשלה אמש, כי קיימת אפשרות להטלת סגר על מוקדי התפרצות.

 ראש העיר חיים ביבס הורה על היערכות מיוחדת, כאשר בשעה זו מתבצע חיטוי נרחב ברחבי השכונה, במוסדות הציבור, באזורי המסחר ובשטחים הציבוריים. בנוסף, הוטלו הגבלות על בתי הכנסת בשכונה והוחלט על הגברת סיורי השיטור העירוני והפקחים במטרה לאכוף את הנחיות משרד הבריאות האוסרות על התקהלות של יותר מעשרה אנשים.

 ראש העיר יצא בקריאה לתושבי השכונה ואמר כי "על כל התושבים להשתדל להישאר בביתם, לא להתקהל בפארקים ולהימנע מסידורים מיותרים, כדי להצליח להימנע מהתפשטות הנגיף".