תוכן מקודם

מאת: טלי גת

במודיעין המתפתחת מתגוררים כ- 100,000 תושבים, רבים מהם כבר עשור, שניים או יותר. חלק מהתושבים, אולי גם אתם, כבר חושבים על שיפוץ הבית או המטבח או לפחות על החלפת חלק ממוצרי החשמל שכבר צברו וותק או סתם התיישנו. אז בלק פריידי עבר חלף לו וכך גם מבצעי נובמבר אבל נראה שאף פעם לא מאוחר כדי להיחשף למכירה אמיתית שמוצעת ממש כאן, בחצר האחורית של העיר, ומציעה לתושבים להגיע ולחזור הביתה עם מוצרי חשמל בהנחה של עשרות אחוזים.

עבודה שמכבדת את בעליה ובעיקר את לקוחותיה

אלקטרוניקס פרו היא חברת התקנות ושירות תיקונים למוצרי חשמל ביתיים מבית סמסונג, אלקטרולוקס וא.א.ג. אם רכשתם מוצרים אלו באחת החנויות המוכרות, הרי שתיהנו מהאחריות של היבואן הרשמי ובמקרה הצורך תקבלו שירות על ידי למעלה מ- 400 עובדי אלקטרוניקס פרו, בהם כ- 200 טכנאי שטח מומחים. שירות התיקונים מתבצע רובו ככולו (כ- 90%) בבית הלקוח, כאשר יתרת המוצרים מובלים למרכז במודיעין שם הם עוברים אבחון ותיקון במחלקות השונות (טלוויזיות / מכונות כביסה / מייבשים / מקררים וכו'). החברה מתגאה ברמת השירות הגבוהה שהיא מספקת מדי יום ליותר מ- 2,000 בתי אב בישראל. כל הטכנאים והמתקינים עוברים הכשרה והסמכה על ידי החברה והיצרנים ו- 12 ראשי בצוותים המנהלים את העבודה על פי תחומי הפעילות בהתאם להתמחות. כמו כן נעשה שימוש באפליקציה ייחודית המאפשרת לטכנאים לבצע ולנהל את כל הפעולות ולקצר בדרך זו את התהליך.

מרלו"ג מתקדם וידידותי לעובדים וללקוחות


בנוסף, משמש המרכז גם כנקודת איסוף ומכירה של מוצרי חשמל גדולים וקטנים עם פגם קוסמטי חיצוני, שאינו מפריע למוצר ולפעולתו. מוצרים המוחזרים בגלל פגם חיצוני או מוצרים אשר בשל תקלה בהובלה נפגמו קלות – עוברים בדיקת תקינות ובמידה והם תקינים מוצעים למכירה בהנחות של 15-20% לאורך כל השנה, וזאת לצד עודפים ללא פגמים או מוצרים מתצוגה בחנויות. ירידים עם הנחות משמעותיות יותר מתקיימים אחת לכמה חודשים.


יריד העודפים שיכול להשאיר אתכם עם אלפי שקלים ביד

זו אמנם לא הפעם הראשונה שבאלקטרוניקס פרו מפיקים אירוע מכירות בסדר גודל של האירוע הקרב אבל זו ככל הנראה הפעם הראשונה שבה נראה שאין תושב במודיעין שלא ידע עליו. כן כן, מנהלי החברה פונים ומכוונים בעיקר לתושבי מודיעין מכבים רעות אשר יכולים ליהנות לא רק מהמחירים המעולים – עד 50% הנחה – אלא גם מההיצע הגדול ליד הבית, מהתקנה ללא עלות, מאחריות היבואן הרשמי ומאספקה מהירה במיוחד – עד שני ימי עסקים בלבד.


ביריד, אשר יתקיים בין ה- 23 ל- 27 לדצמבר במרלו"ג החברה (צלע ההר 2 מודיעין), ימכרו מאות טלוויזיות של סמסונג, מכונות כביסה, מיבשים, מדיחים, מקררים, כיריים חשמליות (אינדוקציה וקרמיות), כיריים גז, תנורי בילד אין, תנורים משולבים עם גז, עומדים, מוצרים קטנים כמו שואבי אבק למיניהם, מיקסרים, מגהצים ועוד מוצרים, כולם של אלקטרולוקס, סמסונג ו- א.א.ג. בין המחירים שפרסמה החברה גם מדיחי כלים עומדים ורחבים של אלקטרולוקס מ- 999 ₪, מכונות כביסה פתח עליון של אלקטרולוקס מ- 1090 ₪ ושואבי אבק אלחוטיים של אלקטרולוקס מ- 349 ₪.

במקום מוצעים גם מגוון מקררים וטלוויזיות עם פגמים קוסמטיים קלים, תנורים ומדיחים אשר הפגיעות הקלות בהם ממוקמות מאחור, באזורים נסתרים, ומוצרים אשר עדיין נמצאים באריזות הקרטון. כל המוצרים תקינים ב- 100% מבחינה טכנית והפגמים, אם קיימים, נמצאים בחלקם החיצוני בלבד.


מקררים חדשים עם פגיעות קוסמטיות קלות. חיסכון של אלפי שקלים בימי היריד

ככה כן בונים עסק

אלקטרוניקס פרו הוקמה במקור (1982) על ידי בוריס מקסימוב אשר עלה מבוכרה בשנת 1973. החנות, מוקמה בשוק מחנה יהודה וב- 1996 עברה לגבעת שאול והוקמה בה גם מעבדת שירות למערכות ביתיות של מוצרי חשמל. מאוחר יותר החלה המעבדה לספק שירות לניופאן בירושלים וב -2011 נפתח הסניף במודיעין.  בנוסף לסניף בשילת ולמוקדים נוספים של החברה ברחבי הארץ, נפתח מטה הקבוצה בפארק הטכנולוגי בליגד והוא משתרע על פני 2,700 מ"ר.

קבוצת אלקטרוניקס פרו רואה בתרומה לקהילה ערך העומד כנר לרגליה. הקבוצה תורמת ומשתתפת בפעילויות של אקים, האגודה למען החייל והאגודה למלחמה בסרטן, מסייעת לעיריית מודיעין ולבתי כנסת, משפחות נזקקות, עמותות וחיילים מהעיר, וכדרך קבע מעסיקה אוכלוסיות ששיעור השתתפותן בתעסוקה נמוך.

הטיפ של גבי מקסימוב לרכישת מוצר חשמלי מעולה מעודפים / מתצוגה

"וודאו שהאחריות מקורית ושל היבואן הרשמי. זכרו שגם מוצר עם פגמים אסתטיים וחיצוניים יכול להיות בעל אחריות מלאה וכך ניתן להנות גם ממוצר מושלם שלעיתים הפגם שלו נסתר או לא מורגש וגם מביטחון שיש מי שלוקח עליו אחריות"

"על מוצר הנמכר מתצוגה, או כבעל פגמים קלים תופיעה מדבקה המציגה את אופי הפגם ואת העובדה שהמוצר עבר בדיקה ואושר למכירה. בנוסף, במסמך מצורף יוצג מיקום הפגם – שריטה, מכה וכיוצ"ב. זכרו כי מדובר במוצרים חדשים אשר לא עברו שימוש כלל וכי אם הפגם נמצא בחלק אותו ניתן לרכוש במקום, תוכלו לרכוש את החלק במחיר נמוך (ידית למשל), להחליפו בפגום, וליהנות ממוצר חדש ללא פגמים בהנחת אמת של עשרות אחוזים."

עשרות טלוויזיות בגדלים שונים במחירים מפתיעים

הטיפ של גבי מקסימוב לרכישת מוצרי חשמל מיבואן רשמי

"אין לי טיפ חשוב יותר מהטיפ הזה – קנו מיבואן רשמי! היבואן הרשמי נותן אחריות, מקבל ועושה שימוש בחלקים מקוריים בלבד, מעסיק טכנאים שיודעים לעבוד עם המוצרים ומקבלים הכשרות הן מהחברות והן מנציגי היצרן על הטיפול המדויק במוצרים. כל זאת בניגוד ליבוא מקביל."

תעשו חשבון

אם ניתן לחבר בין הטיפים של גבי לבין היריד הקרוב שיתקיים באלקטרוניקס פרו הרי שניתן לומר שיש כאן הזדמנות חד פעמית ליהנות מכל התנאים והאחריות של יבואן רשמי אבל במחיר משתלם במיוחד. ולתושבי מודיעין הבונוס כפול – קנו ביריד גם מוצרי חשמל גדולים ותקבלו אותם לביתכם תוך שני ימי עסקים בלבד!