סניף איל"ן מודיעין מכבים רעות בראשותו של עו"ד שלום דהאן קיים לאחרונה אירוע מיוחד עבור המשפחות של ילדי וילדות איל"ן מאזור מודיעין. האירוע נערך בחוות UDI לרכיבה אתגרית במושב טל שחר, ובמהלכו נהנו ילדי וילדות איל"ן מאזור מודיעין, מכבים, רעות ויישובי הסביבה מיום מלא בפעילויות מהנות ואתגריות כמו: רכיבה על סוסי פוני עם כרכרה מונגשת לכיסאות גלגלים, רכיבה על סוסים גדולים יותר, קליעה לסל ומשחקי כדור עם כדורים מיוחדים המותאמים לבעלי מוגבלויות, ועוד. על הפעילויות המאתגרות היו אחראים אודי בן אליהו ואייל (ילי) דביר, הבעלים של חוות UDI רכיבה אתגרית, וצוות חוות הרכיבה.

במהלך האירוע דאגה הצלמת לוסי דנוס לצלם בהתנדבות את כל המשתתפים באירוע, ואף הדפיסה את התמונות על גבי מגנטים שניתנו למשפחות ולילדיהן. ממלא מקום ראש העירייה, חבר המועצה מויש לוי, המחזיק בתיק החינוך, הגיע גם הוא לאירוע כנציג העירייה וקיבל תעודת הוקרה משלום דהאן.


אירוע המשפחות של סניף איל"ן התקיים הודות לכ-8,000 שקלים, שנאספו בכנס המשפחות השנתי שנערך לפני מספר חודשים בתיכון עירוני ב' ע"ש יצחק רבין במודיעין ביוזמת הנהלת בית הספר, הנהגת ההורים ומועצת התלמידים והכנסותיו הוקדשו לסניף איל"ן מודיעין מכבים רעות. בנוסף על כך, ב"מצעד הפרוטות 2019" שנערך לאחרונה בתיכון עירוני ב' נאספו על ידי תלמידי ותלמידות כיתות ח' יותר מ-6,700 שקלים, המיועדים למימון ההוצאות הכספיות הרבות של ילדי וילדות איל"ן באזור מודיעין. 


אחד הרגעים המרגשים באירוע המשפחות של סניף איל"ן מודיעין היה כאשר עו"ד שלום דהאן העניק תעודת הוקרה לקבוצת תלמידים ותלמידות, החברים במועצת התלמידים של עירוני ב', ולמורה גילי סלומון. דהאן הודה להנהלת בית הספר, להנהגת ההורים ולמועצת התלמידים של עירוני ב' על תרומתם ועל הירתמותם למען משפחות איל"ן ולקיום האירוע וגם עבור הכספים שנאספו על ידי בית הספר ב"מצעד הפרוטות 2019".

עו"ד שלום דהאן:  "אנחנו מקווים להקים בקרוב את בית איל"ן מודיעין מכבים רעות, בו יתקיימו פעילויות חשובות כמו חוגים וטיפולים לילדי איל"ן ולכל צרכיהם. הסניף שלנו נותן מענה לכל שכבות האוכלוסייה, ומדי שנה אנו מקיימים אירועים איכותיים מאוד עבור הילדים ובני משפחותיהם, ומסייעים למשפחות איל"ן באמצעות ועדות עזרה להשלים רכישת ציוד יקר כמו: מחשב מיוחד, קביים או כיסא גלגלים ממונע".