גן הוורדים ממוקם בשדרות מנחם בגין פינת החשמונאים (מול פארק האקסטרים) והוא  פורח בימים אלה עם 15 זנים שונים של ורדים מרשימים. שתילתם של הזנים נעשתה במהלך ימי החורף על ידי מחלקת גנים ונוף שבאגף שפ"ע, עם זנים המתאימים לגידול באזור מודיעין, ועתה, עם בוא האביב, הפריחה בשיאה.

הגן משתרע על פני דונם אחד ובו שלל צבעים וריחות הנוצרים מזני הוורדים המגוונים שבו. זני הוורדים משתייכים לשתי קבוצות וורדים: מכלואי תה ופלוריבונדות. מכלואי תה נוצרו על ידי הכלאות עם ורדים שהובאו על ידי סוחרי תה מהמזרח הרחוק. ניחוחם היה כשל עלי תה ומכאן שם קבוצה זו. הקבוצה מתאפיינת בפרח גדול עם הרבה עלי כותרת, מעוצב בסגנון קלאסי וריחני. בקבוצה זו נשתלו הזנים: גולדן פנטזי, ברון דה רוטשילד, אמדאוס, פרידום ועוד.

בקבוצת הוורדים השנייה, פלוריבונדות, רוב הזנים פורחים בתפרחות על כל השיח ויוצרים כתם צבע יפה בגינה. השיחים בעלי צימוח זקוף ונוף פתוח ורחב. גובה השיחים משתנה לפי הזנים, ונע בין 0.6 מטר ל-1.5 מטר. בקבוצה זו נשתלו זנים של ורדים כדוגמת, סטארי נייט, אייסברג, הר תבור ועוד.

למי שאינו יכול לזהות את זני הוורדים, אל חשש. ברחבי הגן הוצבו שלטי הסברה על כל זן וייחודו. עוד בגן ניתן ליהנות מטיול על שבילים מרוצפים ונוחים להליכה, ספסלים עם הצללות, ברזיות מים ובקצה הגן, מדשאה ועצי דקל.