ביום שלישי 19.3.19 - 

הפורימון של תנועת הנוער העובד והלומד, קן שכונת נחלים, ובו הפנינג פורים בסימן גיוס כספים לעמותת "מוקד סיוע לנפגעות תקיפה מינית". בהפנינג תתקיים מכירת בגדי יד שנייה, מתקן מחנאי ופעילויות צבעוניות.

גם השומר הצעיר יערוך פורימון באותו יום, בבית ספר עידנים, החל מהשעה 16:00.הכניסה חופשית.

עוד באותו יום, הנוער הלאומי יזמין את התושבים לפורימון בנושא "ג'ונגל" כולל מתנפחים, דוכני אוכל ושלל הפתעות. הפורימון יתקיים במגרש של עירוני ג' החל מהשעה 17:00.

ביום חמישי 21.3.19 - 

בבית הספר יזמ"ה תערוך תנועת הנוער "תלם" פורימון מהסרטים. בתכנית, סרטים טובים, תחנות הפעלה, משחקים ופרסים. במגרש הספורט של בית ספר קשת, תערוך תנועת הנוער תרבות, משחקייה מיוחדת לילדים, דוכני יצירה, דמויות חיות והצגות, החל מהשעה 10:00 בבוקר.

יום שישי 22.3.19 - 

תנועת בני עקיבא  סניף "רעם" יקיים פורימון החל מהשעה 9:00 בבוקר במבנה הסניף.

סניף "מקש" החל מהשעה 10:00 בבוקר וסניף "ישי" במגרש של בית ספר שבטי ישראל, החל מהשעה 9:00 בבוקר.

גם שבטי תנועת הצופים ישתתפו בחגיגה באותו יום: שבטים "יובל" ו"ארבל" יערכו ביחד פורימון בשבט בגינות בית שאן 61 עם מתקנים מהנים לילדים החל מהשעה 10:00 בבוקר.

שבט "אופק", יערוך את הפורימון בשטח פתוח בסמוך למגרשי הטניס של פארק המים רעות. הפורימון יהיה באווירת קרקס ובו מתקנים שבנתה השכבה הבוגרת במשך חודשים רבים, כדוגמת, גלגל ענק, כיסאות מעופפים, ספינת פיראטים ועוד. זאת החל מהשעה 10:00 בבוקר.

שבט "אמיר" מזמין את התושבים באותו יום לפורימון ספארי, עם מתקנים של קרנף זועם שיעיף אתכם גבוה, ג'יפ של הספארי שייסע ברחבי הפורימון, עיר קופים ועוד.

שבט "תבור", יערוך את הפורימון מאחורי עירוני ג', עם פורימון קרקס ובו תחנות, ספינת פיראטים, מבוך ליצנים ועוד. פורימון נוסף יהיה של מכבי צעיר מכבים בסניף בנוף קדומים, עם פורימון מהאגדות, בו יוכלו המשתתפים ליהנות ממפגש עם דמויות מהאגדות ודוכני מזון ושתיה.

הפורימונים ייחתמו ב-23.3, עם סניף מכבי מודיעין, שיערוך פורימון בארץ הפלאות ובו מתקנים, תחנות הפעלה ופרסים שווים. זאת החל מהשעה 10:00 בבוקר.