טלה
21.3-20.4

אתם מצליחים למצוא את השביל הנכון בדרך לעצמאות אישית. אתם בתחושה של רק לא לאבד שליטה ומנסים לאזן את חלומכם הרומנטי אבל לא כל כך מצליחים לצערכם. אתם מנסים ללמוד מטעויות, נותנים את כולכם אבל יכולתכם להתרכז נמוכה. בנוסף, תסבלו מעצבנות יתר ומחוסר ריכוז. למרות שאתם פחות תחרותיים, בקרוב מאוד, שיפור בתחום הקריירה. זכרו שבאם תחשבו מתוך היגיון רגשי ולא כלכלי או עסקי, אז אתם עלולים למעוד. הכינו את המתנה לקראת האירוע המתקרב. טיפ השבוע: המפתח להצלחה היא העוצמה החסומה הרוצה לפרוץ החוצה. שחררו אותה והשמיים הם הגבול. פנו מיד לייעוץ ביחס לנושא הזוגי. עצה זו תחסוך לכם סכסוך שיהיה כבד מנשוא.


שור
21.4-20.5

כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם השבוע מאוד. יסתבר שאתם הופכים כל בעיה קטנה לגדולה ומשכנעים עצמכם שאתם לא יכולים לחזור לאחור ולתקן, בגלל זה תחושו ברע בגלל סיבות שטותיות. קריירה: אתם מתהלכים בחוסר מנוחה וכזקוקים לשינוי. חברים ינסו לכוון אתכם לעבר פתרון בעיה רגשית סבוכה, אבל זה צריך לבוא רק מתוככם. אל תפתחו בפני זרים השאירו את הסודות לעצמכם. השקיעו בעבודה ובבית. הוצאות מיותרות שהוצאתם לאחרונה פחות מעיקות על החשבון. כספים המגיעים לכם יגיעו לבסוף- אל דאגה. הפגינו ביטחון בעצמכם ואף אחד לא ירגיש שאתם פגועים רגשית וערכית. געגועים לבן/ת הזוג שלא הערכתם קודם לכן. פנו לייעוץ לדעת איך להציל את אהבתכם.


תאומים
21.5-21.6

אתם פועלים בפזיזות ברוב שטחי החיים, כולל בלהסיק מסקנות שהכול אפור. בכללי: היזהרו פן תנוצלו, שכן כיסכם יהיה פתוח לרווחה. זכרו: רק אלה הקשורים לבית יהיו הראויים לכך, ולא בן/ת הזוג שמנתב/ת אתכם לדרך ללא מוצא. קשר שאתם רוצים מתחמק מכם שוב ושוב והתוצאה היא שאתם יותר פוחדים מאשר מתגעגעים. בדיקה עתידית חשובה תעסיק אתכם. תנו לעצמכם מנוחה בנושא הקריירה, זה לא הזמן להיכנס ללחץ. תחום ההימורים לא יאיר פנים. השקיעו משאבים לטווח הארוך כי ברבות הזמן תמצאו בהם נחמה. אל תעזבו מקום עבודה כלשהו לטובת מקום אחר אותו אינכם מכירים מספיק. זה הזמן לייעוץ בנוגע לדרך לקבל את האהבה בדרך שהכי פחות קשה ומסובכת.


סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מוטרדים בבעיות היום ומוציאים אנרגיות מיותרות על כך. בעבודה אתם עומדים בפני אתגר שגדול עליכם. האנשים שבאים אתכם במגע לא משתפים פעולה, אולי משום שהם מקנאים או חוששים שתקבלו נתח השייך להם. הפנויים: בילוי מסעיר מחכה לכם בקרוב. הנשואים ירוו מעט נחת מן הזוגיות התקועה והזקוקה לשיפוץ יסודי. מכתב או מייל יבהירו לכם את מיקומכם הערכי בסולם החברים ובעבודה. ההזדמנות העסקית עדיין תקועה. שימרו על המשפחה מאיום חיצוני ובנוגע לבריאות אחד ההורים. מרבית הזמן יוקדש לנכסים עכשוויים ומהעבר. ייחשפו סודות כמוסים בסוף השבוע. פנו לייעוץ על מנת לפתור את בעיות חוסר האנרגיות המשפיעות גם על התחום המקצועי וגם בתחום האהבה.


אריה
23.7-22.8

צפי לבעיות מבית על רקע השקעתכם בעבודה, יותר מאשר בקשרכם הזוגי. אירוע חשוב יסחף אתכם אליו. הבטחה לשינוי בתחום הזוגיות שום מופרת על ידי בן/ת הזוג. בבית: אתם חסרי אונים נוכח אי היכולת לשנות את הכללים. לפנויים רגשית: הגעגועים לקשר איכותי ומפרגן מציפים אתכם. הנשואים יחפשו לפתור בעיות שנערמו המון זמן. ירושות או נכסים, עדיין מעסיקים אתכם. נתקעתם במהלך הדיאטה? זכרו: ''הדרך המנצחת מתחילה בהקטנת הצלחת". התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ולא באלה הרוצים לנצל את טוב ליבכם. נושאי ירושה ומשפט ישנים, עדיין תקועים כאבן שאין לה הופכין, כי אחד האחים יודע איך להטות את רגשותיה של האם לאינטרסים האישיים שלו.


בתולה
23.8-22.9

אתם כמעט עומדים לחרוץ את הדין, השבוע ביחס לחיי הזוגיות התקועה אבל תמיד הבעיה שאתם רק 'כמעט'. המלצתי בנידון תהיה לחשוב היטב לגבי סיבת העצירה במקום. בקרוב ייתכנו מהלכים של הרגע האחרון לשפר את מה שלא יכולתם לשפר בעבר בכמה תחומים. בנושא הקריירה דורשים מכם גמישות מחשבתית ולהבלגה על פגיעה בכבודכם. זה הזמן להזמין אדם או מתווכים מחוץ למערכת שיוכלו להשפיע על בן/ת הזוג הנוכחי/ת. זהירות: דחו נסיעה שנועדה לשבוע הנוכחי כי זה לא הזמן הנכון לנסיעות. הצעה לפתיחת עסק תרד מהפרק באופן זמני. בקרוב תוזמנו לסידורים דחופים. שימו לב לפני שאתם חותמים על עסקאות חפוזות, או על הסכמי שכר עם קאטש נסתר.


מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם חסרי מנוחה מפני שהשקעתכם הכספית תעמוד בסכנה. הפתעה: בן משפחה יערוב לכם ויחלץ אתכם מן הבוץ. בדקו את רשימת הקשרים בנוגע לקריירה ייתכן ששכחתם אדם שיכול להוציא אתכם מהקשיים הכלכליים. ועוד בתחום זה: אל תביטו לאחור במחשבה שיעשו בשבילכם את העבודה, קומו ועשו השתדלות ותעשו מעשה עם כל הלב והנשמה. ענייני ירושת העבר עדין יהיו בראש דאגתכם. בת משפחה קרובה עדין לא משלימה עם ההסדר הישן או שמונעים ממנה את הצדק הנכון. הקדישו זמן לרוחניות, ליצירה ולאמנות. זה הזמן להשקיע בילדים. הפתעה חיובית מהכיוון התעסוקתי מחכה לכם מעבר לפינה. לידה או הריון, או בדיקות הקשורות לילד/ה מעסיקים אתכם.


עקרב
24.10-21.11

ענייני העבודה מתקדמים בעצלתיים אבל אתם שמחים על התקווה שנולדה בכם לאחרונה. רגעים יפים בחברת חברים האהובים עליכם מאוד ימלאו אתכם בכבוד לעבר. אתם שולטים בבן/ת הזוג לצדכם, מצד שני בני המין השני יוכלו ליהנות מנדיבותכם הרגשית. זה הזמן לבקר את המשפחה. מישהו/י מן העבר ת/ינסה לפרוץ את חומת התנגדותכם. תשומת ליבכם מוקדשת לביטחון המשפחה ולרווחתה. לפנויים: אתם חשים את הבדידות ואת הצורך לחברה ביתר עוצמה, האחרים מבניכם מתגעגעים לאהבת החיים הגדולה שמהעבר. הילד/ה מתחילה להדאיג אתכם בשל בעיות חברתיות והתפתחותיות, למרות האינטליגנציה הקיימת והמוכחת. זה הזמן לצאת ולחפש את שלוות הנפש. הרוחניות מושכת אתכם בתקופה האחרונה אבל תמיד לא אהבתם שכופים אותה עליכם.


קשת
22.11-21.12

השבוע שלכם יתנהל בכבדות. שימו לב כי אולי אתם קצת כופים את עמדתכם על בני המשפחה. אתם בהדרגתיות מפתחים קריירה אבל עדיין קצת חוששים מזעזועים שעומדים להתרחש במקום העבודה. זה הזמן לחפש קידום או עבודה אחרת או ללחוץ על מעבידיכם על מנת שתקבלו את המגיע לכם. אל דאגה, בקרוב תקבלו כספים המגיעים לכם, בניגוד לחששות המוקדמים. נושא התעסוקה תקוע אך לא לזמן רב. עניינים רגשיים פחות מדאיגים אתכם, גם לאור תזוזה קלה חיובית במישור הרומנטי. לנשואים: שימו על הנייר דרישות שבעבר לא ידעתם לנסח או שלא הייתה בכם היוזמה לכך. התקועים במישורים שונים בחיים חייבים לחפש ייעוץ אישי מתאים.


גדי
22.12-20.1

לנשואים השבוע: אתם צריכים לפסוק בין עבודה לאהבה, מאחר שסדר העדיפויות התבלבל והסתבך לכם בזמן האחרון. טיפ השבוע: אל תיקחו החלטה בתחומים האלה, חכו לשבוע הבא שיהיה יותר ממוזל. סוף השבוע יהיה בסימן של החלטה לגבי הזוגיות - לאן, לשם או לכאן. לפנויים רגשית: סימנים ראשונים לגמישות כלפיכם מכיוון בני המין השני, אבל אתם לא בטוחים באם הם הגיעו מאוחר מידי או אם הם מעט מידי. הפתעה נעימה וחיובית ביחס לקריירה עשויה לצנן את כעסכם ואת אי הסיפוק הזמני מן הצד הכללי. העסק החדש או הישן תקוע במקום. אתם חייבים להשקיע בו את כל דמיונכם ומרצכם. זה הזמן לפרסום אגרסיבי ולייעוץ לגבי אהבתכם.


דלי
21.1-18.2

השבוע שלכם מלא באקשן חיובי ופורה. במסגרת זו תתקשו לעמוד בעומס העבודה הכולל: מכתבים מפתיעים (מיילים), טלפונים ברוח דומה. כמו כן ההחלטה לזמן עתיד תתקבל פה אחד ביחס לנסיעות למקום מרוחק ומעניין. הקריירה: אתם מרגישים שאתם 'על הכוונת' מצד המעסיקים אבל כל זה לא מעיב על מצב רוחם המרומם. לפסימיים: ניסיתם בעבר לקום מן ההריסות הרגשיים והכלכליים אך לא יכולתם לעשות זאת בעצמכם, אך למתאמצים לחפש באינטרנט ובעיתונים שמורה הפתעה חיובית במישורי לימוד ותעסוקה. לפנויים מחכה תחושה של התרגשות וציפייה לבאות. כעיקרון אתם עומדים בפני מבחן רומנטי, שבו הקוליות ורמת הקסם האישי שלכם יקבעו את מיקומכם בלב האהוב/ה.


דגים
19.2-20.3

השבוע אתם חולמניים יותר מן הרגיל. אתם מביטים לאחור ואל הנקשר לעברכם מכל הבחינות הרגשיות. בעקבות זאת המסקנות שלכם יהיו שבעבר היה לכם הרבה יותר טוב. בראשון-שלישי: תחשבו על מישהו ופתאום הוא יתקשר. בנוסף, תקבלו סימנים מחבר/ה אחר/ת שלא הייתם בקשר מזה זמן רב. הפנויים ינסו לחזור לקשר שהיה להם או לרענן קשרים עכשוויים. הנשואים יעניקו יחס פייסני ומתחשב, גם אם החשדות בדבר הנאמנות עדיין ינקרו במוחם. ניסיון החיים המר עולה שוב על הפרק במהדורה אחרת. אתם מגלים להפתעתכם שגורמים חיצוניים משפיעים על בן/ת הזוג לרעה. זה הזמן לדעת מה צופן לכם הגורל. פנו לייעוץ אישי בנוגע לרוב תחומי החיים.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

שער: depositphotos.com