יום המורה צוין בבתי הספר ובגני הילדים ברחבי העיר. במסגרת יום זה, בחרו בהנהגת ההורים, בהובלת אמציה דויטש ו-ועד הגנים העירוני בהובלת חנן קלחמן יחד עם העירייה, להוקיר ולהביע הערכה לצוותי ההוראה והחינוך על פועלם למען חינוך דור העתיד וחילקו לאלפי המורים, המורות, הגננות וצוותי החינוך, מחברות מעוצבות במילות תודה.

פעילויות ומחוות מחממות לב נערכו למען צוותי החינוך בבתי הספר והגנים, כאשר כל בית ספר וגן עשה זאת ביום מסוים לאורך השבוע האחרון. בחלק מבתי הספר קישטו התלמידים את מסדרונות בית הספר בשלטי תודה ובחלק התקבלו המורים בשטיחים אדומים, בלונים ומחיאות כפיים. כמו כן, בחלק מהגנים ובתי הספר הכינו ההורים ארוחות בוקר מפנקות לצוותי החינוך, שכללו קפה ומאפה ועוגות ביתיות, ועוד תופינים מעשה ידיהם של ההורים, קישטו את חדרי המורים עם שטיחים אדומים, שלטים, בלונים ומילות תודה. לצד כל אלו, הוענקו לצוותי החינוך גם מתנות שונות ומגוונות כמו שוקולדים, מארזי טיפוח, פרחים ועוד. כל זאת, מלווה במכתבי תודה והערכה מרגשים שהכינו התלמידים לאנשי החינוך.


יום המורה הוא יום שזכה להכרה ושותפות של משרד החינוך ועשרות ארגונים חינוכיים בישראל, אשר ביקשו לשים את צוותי החינוך במוקד השיח הציבורי ולהודות להם על מסירותם בעבודתם החשובה.

ראש העיר, חיים ביבס: "יש לנו את אחת ממערכות החינוך המצוינות והמובילות בארץ, שמהווה מודל חינוכי עבור ערים אחרות. על כן, בעירנו מהווה "יום המורה" חגיגה אמיתית שבה ניתנת תשומת לב והערכה לאנשי וצוותי החינוך, שעושים עבודת קודש בחינוך הדור הצעיר. אני מודה להם מקרב לב ומאחל שימשיכו במסירותם ובמקצועיותם הרבה. לא בכדי נאמר כי הוראה היא לא מקצוע אלא שליחות ודרך חיים".