אילן יאיר בן סעדון, יו"ר סיעת 'אילן למודיעין', פרסם את הרשימה המלאה של חברי סיעתו, אשר יתמודדו עימו בבחירות הקרובות למועצת העיר.

במקום השני, שובץ אלי סבח, אשר מלווה את בן סעדון כחבר ויועץ אישי מזה כעשור. סבח, בן 57, הינו בעלים של חברה העוסקת בנדל"ן, נשוי ואב ל- 3 ותושב מודיעין משנת 2002. בין השאר, סבח הוא ממייסדי 'הפרלמנט של שיבי', פרלמנט תושבים ותיק וידוע במודיעין, שחבריו נפגשים מדי יום שישי. בעבר היה מעורב במערכת הבחירות בעיר, אולם הקפיד שלא לעמוד בחזית. כעת, החליט לעבור לפעילות ציבורית באופן רשמי.

עוד מונה הרשימה של בן סעדון גם את גבי אדרי, בן 48, מי שהיה חבר בסיעת 'אילן למודיעין' גם בקדנציה האחרונה.  אתי פרידמן, בת 50, פעילה חברתית בתחומי החינוך והקהילה וממקימי עמותת הגישור העירונית.  עו"ד מיכאל-חי זץ, בן 35, ממובילי 'מחאת הצהרונים' אשתקד ומייצג המשפחות הצעירות בעיר ונורית-אוריה רביב, בת 52, אשר אף היא נודעה כפעילה  חברתית למען המשפחות החד-הוריות במודיעין.

עוד נמנים עם חברי סיעת 'אילן למודיעין': יהונתן כבירי, ניקול גלסולקר, רן שרביט, יוני קסוקר, רמי להב, אלי משעלי, לינוי סהר, משה דילר, שלום שלי, עמליה-מאיה בן הרוש ותא"ל במיל' בן-ציון טרן - ממייסדי היישוב מכבים.

אילן יאיר בן סעדון: "יש לנו נבחרת מעולה למועצת העיר, המשקפת את כל רבדי האוכלוסייה בעיר ואת הפסיפס הקהילתי המגוון בה. אילן למודיעין בראשותי חרטה על דגלה את החזון להפוך ולמצב את מודיעין-מכבים-רעות כעיר המתקדמת והמובילה בישראל בכל השירותים העירוניים הניתנים לתושבים. אני משוכנע כי בתמיכת התושבים נמשיך ונהיה סיעה חזקה וגדולה במועצה ונמשיך ונישא בזכות הגדולה להיות שליחי ציבור".

עומדים בתמונה (מימין לשמאל): עו"ד מיכאל-חי זץ, אלי סבח, רמי להב, גבי אדרי, רן שרביט, יוני קסוקר.

יושבים בתמונה (מימין לשמאל): יהונתן כבירי, אתי פרידמן, אילן-יאיר בן סעדון, נורית-אוריה רביב, ניקול גלסולקר.

צילום: חנן גלסולקר.